Kontroverzný politik má vlastnú knihu statusov, ktorú majú nenávidieť deti hamburgerov a slniečkari

  • Panta Rhei a Martinus ju síce posunuli do predaja, no upozorňujú na jej kontroverzný obsah
  • Martinus sa dokonca rozhodol výťažok z predaja tejto knihy venovať na dobrú vec
bcs
wikipedia.org-Peter Daubner 109,pexels.com
  • Panta Rhei a Martinus ju síce posunuli do predaja, no upozorňujú na jej kontroverzný obsah
  • Martinus sa dokonca rozhodol výťažok z predaja tejto knihy venovať na dobrú vec

Kontroverzný politik Ľuboš Blaha je v poslednej dobe čoraz aktívnejší na svojich sociálnych sieťach. Vo svojich statusoch chrlí nenávisť a vyhráža sa veľkým firmám ako je ESET.

„#100 najlepších statusov Ľuboša Blahu na sociálnych sieťach láme rekordy. Vysmieva sa liberálnym slniečkam a americkým mopslíkom. Boja sa ho korporátne médiá. Deti hamburgerov ho nenávidia. Najradikálnejší poslanec národnej rady. Jeho statusy pozná každý. Musíme ich poznať aj vy,” píše sa v popise knihy na webe kníhkupectva Panta Rhei.

Panta Rhei v Banskej Bystrici… hihihi 👇👇👇 (poslala Silvia)martinus.sk/?uItem=443293

Gepostet von Zomri am Donnerstag, 30. Mai 2019

V Martinuse kniha dosiahla veľmi biedne hodnotenie a to jednu hviezdičku. Kníhkupectvo zároveň uvádza nasledovné upozornenie, ktoré by si mal pred kúpou každý prečítať.

„Obsah tejto knihy je vnímaný ako kontroverzný. Pri čítaní každej knihy odporúčame nezabúdať na kritické myslenie a názory odborníkov v danej oblasti. Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu neziskových organizácií SuperTrieda a Slovenská debatná asociácia,píše kníhkupectvo na svojom webe.

# Sto najlepších statusov Ľuboša BlahuBlaha chrlí nenávisť a na Facebooku poráža Rytmusa aj Sagana. Ak ste si doteraz…

Gepostet von Lestachknihy am Freitag, 3. Mai 2019

V Martinuse je v predaji vyše 200.000 kníh, pričom nie s každou z nich sa stotožňujú.

V Martinuse si vážime slobodu ako jednu z najvyšších hodnôt. Preto obhajujeme, aby u nás zostal čo najpestrejší sortiment kníh a pohľadov na rôzne témy, vrátane tých, ktoré neporušujú zákon, ale vyvolali silnú polemiku v širokej verejnosti či u odborníkov. Nepromujeme ich a nerobíme im nadprácu; naopak, snažíme sa do popredia čitateľom posúvať najmä knihy, ktoré nás zaujali a považujeme ich za hodné pozornosti,” objasňuje vo svojom blogu predaj kontroverzných kníh Martinus.

Aby sme nanho nezabudli! Nase deti neuveria co za zemepana sme tu mali. — Gezeigte Produkte: Kapitán: zbierka výrokov.

Gepostet von Kapitán am Donnerstag, 15. November 2018

Svoju vlastnú knihu má dokonca aj Andrej Danko. Našťastie ju nepísal on, ale 26-ročný Matej Pavlovič z Bratislavy. Absolvoval štúdium v Kolégiu Antona Neuwirtha, Bratislavskej vysokej škole liberálnych štúdií a momentálne dokončuje magisterské štúdium na Univerzite Komenského v odbore verejná politika.

Kniha Kapitán sa dokonca stala  17-tou najpredávanejšou v kníhkupectve Martinus. Ide o kúsok, ktorý nám dáva obraz o tragikomickej postavičke jedného z hlavných predstaviteľov našej krajiny. Komická je pre jeho rečové brbty a tragická, pretože odhaľuje dušu človeka, ktorý sa hrá na niečo, čím nie je. Pri čítaní tejto knihy je pravdepodobné, že sa budeš smiať cez slzy.

zdroj: martinus.sk, pantarhei.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech