Korona naplno zasiahla. Obchod sa zbavuje luxusných oblekov, posiela ľuďom esemesky

  • Po zrušení stužkových slávností a svadieb o obleky prestal byť záujem
  • Luxusná značka Sedryk le Blanc dokonca svojim zákazníkom posiela SMS aby si zľavnené a nechcené obleky prišli kúpiť
muž
Unsplash/Clem Onojeghuo,Unsplash/Kazi Mizan
  • Po zrušení stužkových slávností a svadieb o obleky prestal byť záujem
  • Luxusná značka Sedryk le Blanc dokonca svojim zákazníkom posiela SMS aby si zľavnené a nechcené obleky prišli kúpiť

Zrušené svadby a stužkové slávnosti nezasiahli iba gastro a zábavný priemysel.  Škrt cez rozpočet museli spraviť aj obchody so spoločenským oblečením, ktoré v dnešných dňoch prichádzajú o zákazníkov. Práve na jeseň prebiehajú všetky stužkové slávnosti a to je čas, kedy si väčšina chlapcov kupuje svoj prvý luxusný oblek. Ich zrušením tak prišiel aj textilný priemysel o najlepší príjem počas sezóny.

Luxusným značkám sa plnia sklady

Koronakríza zasiahla aj jednu z najluxusnejších značiek pánskych oblekov na Slovensku, francúzsky Sedryk le Blanc. Svojím zákazníkom začali posielať dokonca SMS správy, kde informujú o svojich obrovských zľavách a vyzývajú k rýchlemu nákupu.  Ako v správach píšu, sklady sa im zaplnili nevykúpenými oblekmi, a tak ich dnešné dni ponúkajú dokonca pod nákupnú cenu.

zdroj: Sedryk le Blanc

V ich ,,Covid zľave“, ako ju sami nazývajú, si môžeš kúpiť napríklad luxusný oblek Gold Premium už za 199 eur, pričom pôvodná cena bola 599 eur. Vo vyše 60 percentnej zľave si tak môžeš zadovážiť kompletný oblek, čiže sako spolu s nohavicami. Ceny oblekov tejto značky sa pritom bežne pohybujú v cenových rozmedziach od 600 do 700 eur. Okrem oblekov tiež ponúkajú aj doplnky ako kravaty, motýliky, ale aj košele či topánky. Oblek si môžeš dať ušiť aj na mieru, v takomto prípade sa naň zľava ale nevzťahuje.

Obliekajú celebrity

Akcia ale platí iba do vypredania zásob, čiže ak túžiš po prémiovom kúsku za takúto extrémne nízku cenu, mal by si sa poponáhľať. Značka Sedryk le Blanc totiž predpokladá, že sklady by mohli mať vypredané už do šiestich dní. Okrem bratislavského Centrálu, Avionu a Bory Mall môžeš ich predajňu nájsť aj v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici.

zdroj: Unsplash/ Hunters Race

Francúzska značka Sedryk Le Blanc vyrába luxusné obleky už do roku 1970. Na Slovensku je známa tým, že oblieka veľa celebrít, hlavne z televízneho priemyslu. V ich oblekoch môžeme vidieť oblečených moderátorov v šou ako Moja mama varí lepšie ako tvoja alebo účastníkov vedomostnej relácie Dobre vedieť.

Zdroj: Sedryk le Blanc

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK