Kráska z Trebišova je späť! Odštartovala premiérou vo veľkom štýle

iveta
TV JOJ

Fenomén Iveta vyvolal na Slovensku ošiaľ a zapísal sa do histórie najúspešnejších seriálov televízie. Seriál, o ktorom hovorí celé Slovensko je späť! Kráska z Trebišova prichádza už 3. marca a novinári mali možnosť pozrieť si prvý diel pozrieť už včera na slávnostnej premiére.

Herci Alžbeta Ferencová , Zuzana Mauréry, Michal Kinik, Marsell Bendig, Juraj Ďurdiak, Marián Balog, Milan Šteindler a iní si nenechali ujsť premiéru prvej časti pokračovania seriálu Iveta, ktorá sa konala v štvrtok 8. februára v Cinema City Eurovea.

„Chcel by som poďakovať hlavne scenáristovi Petrovi Kolečkovi, ktorý dokázal opäť napísať skvelý scenár. Vôbec nebrzdíme, ideme takou rýchlosťou, akou sme išli v jednotke. Tiež máme skvelý komfort zo strany televízie JOJ, nehovorí nám do toho a verí nám, za čo im veľmi ďakujem,“ povedal hneď na začiatku režisér seriálu Jan Hřebejk.

DSC09724-Enhanced-NR
zdroj: TV JOJ

„Snažili sme sa priniesť nový pohľad do pokračovania, posunúť ho. Je tam určite viac Trebišova. Myslím, že sme našli spôsob, aby sme neopakovali veci z prvej série a aby sme priniesli divákovi nový typ zábavy či v postave Ivety alebo aj v postavách Števa, Diany a iných milých mikropostaváv,“ prezradil o seriáli autor scenára Petr Kolečko.

Iveta vyvolala už v prvej sérii búrlivé diskusie a to, že bude o seriáli opäť rozprávať celé Slovensko potvrdila aj herečka Zuzana Mauréry. „Je tu viditeľná sloboda tvorby. Pravdaže pripravme sa, že to bude opäť trošku na hrane, seriál bude vyvolávať množstvo otázok, je to odvážne dielo. Aj my herci sme museli v niektorých situáciách prekonávať svoje hranice. Mňa to však baví,“ potvrdila herečka.

DSC09516
zdroj: TV JOJ

DSC09361
zdroj: TV JOJ

A ako sa posunie postava Ivety? „Iveta bude prechádzať rôznymi cestami. A nie vždy to bude len smerom nahor,“ prezradila Alžbeta Zea Ferencová. Kráska z Trebišova je späť a diváci sa na pokračovanie obľúbeného seriálu môžu tešiť už onedlho.

Televízia JOJ uvedie pokračovanie úspešného seriálu Iveta už 3. marca.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá