Kreatívny marketér doručil svoj životopis v šiškách

  • Marketér, ktorý presne vie, čo chce a nekompromisne si za tým ide. Navyše jeho riešenia sú originálne. Rozmýšľa out of box. Alebo in box? Posúď sám.
collagedonat
  • Marketér, ktorý presne vie, čo chce a nekompromisne si za tým ide. Navyše jeho riešenia sú originálne. Rozmýšľa out of box. Alebo in box? Posúď sám.

Lukas Yla pracoval v oblasti marketingu už päť rokov. Po tomto čase sa však rozhodol spraviť zmenu. Presťahoval sa z Európy do USA. Vedel však, že nájsť si prácu vo svojej oblasti nebude na preplnenej marketingovej scéne San Francisca nič jednoduché. Preto sa rozhodol, že svoje schopnosti demonštruje zamestnávateľom inak, ako len formou dokumentu s názvom Životopis.

cv-doughnut-delivery-796x478

foto: thenextweb.com

Lukas sa prezliekol za poslíčka, svoj životopis umiestnil do krabice so šiškami a balíček takto doručil priamo do rúk potencionálneho zamestnávateľa. Keď si hladný šéf otvoril škatuľu šišiek, ako prvé objavil obálku s nápisom: „Väčšina životopisov skončí v koši. Môj vo Vašom bruchu.“ Po jej otvorení na stôl vypadol Lukasov životopis, v ktorom uviedol: „Ako ste si mohli všimnúť, pozerám sa na veci inak, a čo je najdôležitejšie, dokončujem ich“. Lukas pripojil aj link na svoj LinkedIn profil, aby ho tam zamestnávateľ mohol kontaktovať a nezabudol popriať dobrú chuť pri vychutnávaní si ohromných a slávnych šišiek.

donut

foto: thenextweb.com

Odvážny poslíček hovorí, že už takto doručil 40 balíčkov s životopisom. Vynieslo mu to 10 pohovorov, na uzavretie pracovnej zmluvy však stále čaká. Ale so svojim inovatívnym a odvážnym nápadom je na najlepšej ceste uspieť.

Zdroj: thenextweb.com, zdroj titulnej fotografie: boredpanda/thenextweb

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech