Krypto je pre ľudí, čo majú peniaze navyše, vraví Rytmus. Sám investuje do niečoho celkom iného

  • KF Ako Rolls je na svete
  • Kontrafakt vydal piaty štúdiový album s pilotným singlom, na ktorom sa rozhodne nešetrilo
  • V ankete Rytmus prezradil, aké autá tvoria jeho vozový park a ako jeho život zmenila rodina
rytmus
SIU
  • KF Ako Rolls je na svete
  • Kontrafakt vydal piaty štúdiový album s pilotným singlom, na ktorom sa rozhodne nešetrilo
  • V ankete Rytmus prezradil, aké autá tvoria jeho vozový park a ako jeho život zmenila rodina

Zatiaľ čo Haberova Reklama na ticho, ktorá už minimálne raz, chtiac­–nechtiac, hrala v každej slovenskej domácnosti, Kontrafakt pilotným singlom z najnovšieho albumu KF Ako Rolls predstavil Reklamu na rap vo veľkom štýle. Ide o piatu štúdiovú dosku zloženia Rytmus, Ego a Anys. Či ide o najlepší album z dielne Tvoj Tatko Records, sme sa spýtali Rytmusa osobne.

„To musia posúdiť fanúšikovia. Za mňa, tým, že stále skillujem a trénujem ten rap, tak je logické, že človek, ktorý je stále aktívny a stále sa snaží prekonávať sám seba, tak tam musí byť posun. Aktívne sa tomu venujem a nie som v štúdiu raz za rok. Som rád, že je to znova iné. Je to autentické, je to naskilované, je to vyzreté. Vôbec by som neporovnával album s rokom 2004 alebo nejakým ešte mladším. Je to album dnešný, zrelých týpkov, ktorí sú stále aktívni a stále majú chuť posúvať úroveň hudby na Slovensku a v Česku,“ hovorí sebavedomo.

Hudbou opisuje svoj život. Ten je zdrojom jeho najväčšej inšpirácie pri písaní a tvorbe songov. „Hudba je o živote, o emóciách. Nie je to nič komplikované. To si komplikujú iba ľudia, ktorí tomu asi nechcú rozumieť,“ dodáva.

Cestovanie

V najnovšom klipe z piatej štúdiovej dosky ťa zavedú do niekoľkých atraktívnych lokalít. Nechýbajú ani luxusné autá, let tryskáčom, vodné skútre či jachta. Nejde teda o žiadnu low-budgetovú produkciu. Paťo sa aj počas pandémie snaží žiť rovnaký život ako predtým.

„Nebojím sa cestovať. Keď človek dodrží všetko, čo má, aby mohol cestovať, tak pred tým rešpekt nemám. Snažím sa žiť taký istý život, aký som žil doteraz, a zároveň robím všetko pre to, aby som bol zdravý. Ak bude možnosť cestovať, tak ju rád využijem. Milujem si roztočiť zemeguľu, zastaviť a prstom ukázať, kam by som mohol ísť najbližšie,“ hovorí.

Keďže značku Rytmus už nie je potrebné finančne dotovať vo veľkom, svoje investície sa snaží dávať najmä do nehnuteľností. Do kryptomien ešte neinvestoval a bez odborných poradcov by do toho asi ani nešiel. Podľa jeho názoru je krypto pre ľudí, ktorí majú veľké peniaze navyše a nevedia, čo s nimi.

Hudba, zápasy, rodina

Koncom decembra sa fanúšikovia bojových športov dočkajú podujatia Fight Night Challenge, kde v ringu vystúpi aj samotný Rytmus. V ringu sa postaví proti Gáborovi Borárosovi. Zápas berie ako výzvu a poctivo sa naň pripravuje.

Moje tréningy sú zamerané na fyzickú kondíciu, na prijímanie úderov aj na dominanciu v ringu. Okrem toho sú tréningy zamerané aj na boxerské premýšľanie, aby sa človek na to tak mentálne pripravil, aby to tam rozdominoval a vyhral,“ opisuje svoju prípravu. K tréningom patrí, samozrejme, aj oddych. Ten si dopraje zväčša cez víkend, potom nasledujú dvojfázové tréningy.

Okrem hudby a zápasenia najviac času trávi s rodinou a synom. „Dozrievam každým rokom a každou skúsenosťou. Každý sa uvedomí skôr či neskôr. Keď sa ale človek nájde a uvedomí si, čo robí, tak už vie, kam má smerovať. Človek si uvedomí, čo robí a vie, čo ho posúva vpred,“ hovorí na záver.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie