Ktorý dámsky parfum majú muži radi?

Snímka obrazovky 2020-12-03 o 9.25.20
WhitePress

Aj ten najdokonalejší ženský imidž stráca na svojej sile, ak nie je doplnený krásnou vôňou.
Takmer každá žena dbá na svojom vzhľad, aby bola žiaduca a priťahovala pozornosť najmä opačného pohlavia.

Pri výbere vôní navrhujeme zistiť, aké parfumy sa mužom páčia a čo je podľa ich názoru najlepšie pre ženy.

Aká by mala byť dobrá vôňa pre ženy?

V prvom rade musí byť trvalá. Vôňa je navrhnutá tak, aby vzrušila vnútorné pocity muža, ktorý ju cíti. A ak parfum zmizne po 30 minútach, neprinesie želaný efekt. Preto je dôležité ako dlho vôňa vydrží. V prípade, že ste už svojho princa našli, mali by ste sa pri výbere vône zamerať na jeho prednosti. Už pre vás už nie je také dôležité, aby ste urobili dojem na ostatných mužov. Vôňa by mala byť prírodná a ušľachtilá. Myslíme tým, že parfum pre ženy by nemal ísť proti vašej vnútornej energii a charakteru.

Aké parfumy vyberajú muži ženám?

Niektoré vône môžu mužov poblázniť, iné zanechajú v jeho pamäti obraz ženy veľa rokov.

Kvetinové vône

Ženy milujú kvety vo vázach doma, na stole v reštaurácii a aj v parfumoch. Muži ich považujú za najlepšie parfumy pre ženy. U mužov je neha spojená s ružami, jazmínom alebo levanduľou.

Korenisté vône

Možno pre mnohých neočakávane obsahuje náš zoznam vône s nádychom škorice, zázvoru, jantáru a podobne. Muži však v takomto ženskom parfume skutočne vidia zvláštne čaro a šarm. Podľa ich názoru by vône mali zanechať zaujímavú pachuť a odhaliť zmyselnosť.

Ovocné dámske parfumy

Parfumy s tónmi broskýň, marhúľ, jabĺk, čerešní, kivi a mnohých ďalších sa mužom zdajú absolútne zrozumiteľné a známe. To znamená, že žena, ktorá používa takéto vône, vyvolá príjemné pocity a dobré spomienky. Jedinou výhradou je, že by ste to so sladkými parfumami nemali preháňať. Mali by jemne zdôrazňovať ženský charakter, ale nemali by byť príliš sladké.

Keď už hovoríme o tom, aké sú najlepšie dámske parfumy podľa názoru mužov, určite stoja za zmienku citrusové, chyprové a orientálne druhy. Pri výbere vône si predstavte, ako chcete zapôsobiť na svojho priateľa alebo manžela, a ak sa vaše osobné pocity zhodujú s emóciami z vône, potom sa vybranej osobe bude určite páčiť. Niektorí muži uprednostňujú aj orientálne dámske parfumy. Častejšie však majú radi ľahké a nenápadné vône.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech