Kultové trhovisko v bratislavskom Fresh Markete končí. Hygienici zakázali predaj ovocia a zeleniny

  • Prevádzkovatelia chcú predajcom na trhovisku pomôcť
  • Dočasné riešenie vidia v presune do predajní voľných prevádzok
Fresh Market
Fresh Market
  • Prevádzkovatelia chcú predajcom na trhovisku pomôcť
  • Dočasné riešenie vidia v presune do predajní voľných prevádzok

Predaj zeleniny a ovocia v bratislavskom Fresh Markete končí. Hygienici predajcom zakázali trhy, informuje oficiálny facebookový účet zastrešeného trhoviska.

Milí naši verní zákazníci, z nariadenia hygieny sme dnes museli dať vypratať všetkých našich/vašich trhovníkov. Nesmierne nás mrzí situácia, kedy čerstvé ovocie a zelenina nesmie byť predávané na pultoch a trhových stoloch. Cítime nespravodlivosť, keďže čerstvá zelenina a ovocie sú zdrojom potrebných vitamínov a ich predaj je na druhej strane zdrojom príjmov našich trhovníkov. Týmito krokmi sa systematicky likvidujú tí najdrobnejší podnikatelia a naopak bohatnú veľké zahraničné reťazce,“ napísali v príspevku.

Fresh Market
zdroj: Fresh Market

Prevádzkovatelia chcú predajcom na trhovisku pomôcť. Momentálne vymýšľajú spôsoby, ako by dokázali čerstvé potraviny ponúkať naďalej. Dočasné riešenie vidia v presune do predajní voľných prevádzok.

Nakoľko si uvedomujeme, že potrebujeme podporiť ich a Vám naďalej ponúkať poctivé a čerstvé potraviny, ovocie a zeleninu, presúvame ich predaj do našich voľných prevádzok. Zajtra Vás budeme informovať, kde si aj naďalej budete mocť zakúpiť zeleninu a ovocie,“ napísali na Facebooku.

Zdroj: Fresh Market

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech