Kúpa Tesly môže čoskoro zahŕňať celoživotné poistenie a údržbu

  • Stačí ti kúpiť si Teslu a poplatky za poistenie alebo údržbu už nemusíš riešiť. Znie to skvelo.
  • Stačí ti kúpiť si Teslu a poplatky za poistenie alebo údržbu už nemusíš riešiť. Znie to skvelo.

Tesla sa rozhodla, že kúpa jej auta bude all-inclusive. Pre zákazníkov to znamená poistenie a údržbu zahrnuté v cene auta. Je to rozhodne nevšedný plán, ale Tesla na ňom už pracuje v ázijských krajinách. Zákazníkom v Ázii je teraz ponúkaný cenový balíček, ktorý pokrýva bežné výdavky plynúce z vlastníctva vozidla. A spoločnosť má v pláne ponúkať v budúcnosti rovnaký balík naprieč všetkými trhmi.

foto: crescentvale.com

Viceprezident Tesly pre globálne vzťahy s investormi, Jeff Evanson pre TheNextWeb povedal: “Pracovali sme na tom potichu, ale v Ázii, kde sme začali ponúkať túto službu je väčšina áut kupovaná s poistením špecifikovaným pre Teslu, ktoré berie do úvahy nielen bezpečnostné funkcie Autopilota, ale pokrýva aj údržbu. Našou víziou je, že v budúcnosti budeme schopní zákazníkovi ponúknuť jednu cenu za auto vrátane nákladov za údržbu a poistenia. A robíme to už teraz.”

foto: wired.com

Evanson poznamenáva, že poistenie nie je pokusom o vytlačenie poskytovateľov poistenia z trhu. Spoločnosť má aspoň zatiaľ v úmysle nechať ťažkú prácu poisťovniam.Tesla verí, že bilancia bezpečnosti jej vozidiel ponúka spoločnosti jedinečnú pozíciu pre tento typ cenového balíčka. Čas ukáže, či ich budú nasledovať aj ostatní, ale myslím, že takémuto zámeru môžme všetci fandiť.

zdroj: thenextweb.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK