Legendárne hot-dogy v Bratislave definitívne končia. Na známej adrese budú už len pár dní

  • Kultový stánok s poctivými hot-dogmi NYC Corner oznámil koniec
  • Po piatich rokoch odchádza z Kamenného námestia
ott
Facebook/ NYC Corner
  • Kultový stánok s poctivými hot-dogmi NYC Corner oznámil koniec
  • Po piatich rokoch odchádza z Kamenného námestia

Tento týždeň končíme a tak máte ešte posledné dni na hot-dog či burger na Kamennom. Potom sa ešte určite stretneme na našich obľúbených veľkých festivaloch. Nevieme sa dočkať, keď to bude opäť možné,“ oznámil známy stánok NYC Corner na Instagrame.

Koncept, za ktorým stojí slovenský podnikateľ Oto Kóňa si za niekoľko rokov získal mnohých milovníkov dobrého jedla. Otovou inšpiráciou na otvorenie vlastného streetfoodu bol jeho pobyt v USA, kde absolvoval aj otvorenie reštaurácie. Práve tu načerpal potrebné know-how na podnikanie v gastre. 

Martin si založil originálny streetfood na kolesách, ľuďom ponúka slovenské hotdogy

Ame­rika je tá naj­lep­šia škola na pod­ni­ka­nie. Chcel som vyskú­šať, čo je v pozadí gas­tro­nó­mie. Dosť často som sa cho­die­val najesť do reštau­rá­cií, ale nikdy som netu­šil, čo je dve­rami kuchyne, ako sa jedlo pri­pra­vuje a podobne. No cel­kovo som chcel vedieť, ako vzniká prí­beh novej gas­tro pre­vádzky. A táto skú­se­nosť, táto mož­nosť za tie dvere nahliad­nuť, mi dala veľký roz­hľad v rôz­nych oblas­tiach, vyjadril sa pre Startitup.

NÁŠ ZÁKAZNÍK = NÁŠ MODELOto a rám L.G.R. 🇮🇹Ďakujeme za nákup!📷 Nora a Jakub

Gepostet von Optika Zita am Montag, 4. Juni 2018

Po návrate svoje skúsenosti zúžitkoval a založil populárny Regal Burger. Z neho neskôr odišiel a rozhodol sa venovať svoju pozornosť hot-dogom.

V septembri 2015 sme ugrilovali prvé hotdogy na Dobrom trhu na Panenskej. Odozva bola úžasná a tak sme zrevitalizovali ošarpaný stánok a otvorili na Kamennom námestí. Chceli sme robiť poriadne hot-dogy s párkami s vysokým obsahom mäsa od poctivého mäsiara a v čerstvom pečive každé ráno od nášho pekára, objasňuje na sociálnej sieti Oto.

Hot-dog či 🍔? Základom všetkého sú poctivé suroviny od našich skvelých dodávateľov. Sú s nami už roky, robia vám radosť a my sme veľmi vďační za ich top kvalitu❤️

Gepostet von NYC Corner am Dienstag, 29. September 2020

Prvé mesiace bol stánok každý deň vypredaný. Potom prišli veľké festivaly a začiatky street food akcií po celom Slovensku. NYC Corner absolvoval Street Food Park pred Starou Tržnicou, Košice Street Food pred Kinom Úsmev, Trnavský rínek, Pohodu Festival, GRAPE festival Dobrý trh a desiatky ďalších. 

Bude ti NYC Corner chýbať?

Veľmi sme sa tešili ako postupne vznikali ďalšie kvalitné street food koncepty a organizátorom klobúk dole za ich energiu, a nervy. Za posledné roky sa gastro u nás veľmi výrazne posunulo, hovorí.

12 hodín pomaly pečené bravčové pliecko v čerstvej maslovej žemli. Mňam! 😋

Gepostet von NYC Corner am Montag, 7. September 2020

NYC Corner doposiaľ pre ľudí pripravil celkovo viac ako 500 000 hot-dogov a burgrov. Bola to teda naozaj šialene krásna jazda. Veľa emócií, snov, prebdených nocí a ťažkých aj krásnych chvíľ. Nekončiaca rada pred stánkom na Pohode a spokojnoť na vašich tvárach. Nikdy na to nezabudneme. Chceme sa teraz hlavne poďakovať každému jednému z vás. Každému kto prišiel na hot-dog či burger, festival, objednal si donášku, catering na akciu či na narodeninovú oslavu. Ďakujeme za podporu, všetky povzbudivé slová aj konštruktívnu kritiku, hovorí. 

Od pondelka do soboty sme pre vás na známom mieste na Kamennom až do 21 🌭🍟🍻 A tento víkend s foodtruckom aj na Partizánskej lúke na Železnej studničke 🌳

Gepostet von NYC Corner am Freitag, 29. Mai 2020

NYC na Kamennom námestí definitívne končí už tento týždeň. Ich dobrý hot-dog či burger si však budeš môcť v budúcnosti dať na veľkých festivaloch a to hneď, ako to situácia dovolí.

Ďakujeme. Ste skvelí! A držíme silno palce ostatným poctivým dobrodruhom v gastre. Už nejaký čas pre vás čosi nové pečieme. Viac čoskoro, uzavrel Oto spolu s biznis partnerom Jakubom Adáskom.

Zdroj: Facebook/ NYC Corner

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech