Legendárny Kotolňa Pub si pripravil veľkolepú rozlúčku. Obmedzený počet lístkov je už v predaji

  • Kotolňa Pub končí po 14 rokoch
  • Podnik si pre návštevníkov pripravil poslednú rozlúčku
  • Nebude chýbať ani bohatý program
Kotolňa Pub
Ilustračné foto Facebook - Kotolňa Pub
  • Kotolňa Pub končí po 14 rokoch
  • Podnik si pre návštevníkov pripravil poslednú rozlúčku
  • Nebude chýbať ani bohatý program

Ako sme ťa už informovali, legendárny podnik Kotolňa Pub, ktorý pravdepodobne pozná každý študent v Bratislave, po 14 rokoch končí. Dôvodom je nepredĺženie zmluvy zo strany vedenia internátov Univerzity Komenského. Kotolňa Pub si však pre priaznivcov pripravila poslednú rozlúčku v podobe nezabudnuteľnej párty. 

Tá sa uskutoční v stredu 23. apríla. Zároveň ide o posledný deň, kedy bude tento podnik v bratislavskej Mlynskej doline otvorený. Organizátori akcie pozývajú zaspomínať si na najlepšie chvíle a užiť si posledný večer v tomto legendárnom podniku Kotolňa Pub.

Neváhaj a príď sa rozlúčiť s miestom, ktoré sa pre mnohých stalo srdcom študentského života v Bratislave. Čaká ťa skvelá zábava, chutné jedlo a nezabudnuteľná atmosféra. 

S návštevníkmi sa osobne rozlúčia majitelia podniku

Organizátori akcie si na nezabudnuteľný večer pripravili aj bohatý program. Okrem tanečnej zábavy sa môžeš tešiť napríklad aj na pizzu zdarma. 

„Nebude chýbať ani rozlúčka rezidentov. Djs SHAMELL, MILES a PROGREZ sa prvý a zároveň poslednýkrát predstavia spolu počas jednej noci. Na návštevníkov čaká aj videoprojekcia The Best of Kotolňa, beerpong, hostesky a súťaže či goodbye tapeta, na ktorej môžete zanechať svoje odkazy,“ píše obľúbený podnik na sociálnej sieti

Počas večera zaznie aj príhovor majiteľov, organizátori tiež sľubujú prekvapenie večera. Keďže aj Kotolňa má svoju kapacitu, pokiaľ si chceš zaistiť lístky na poslednú „kotolňácku“ akciu, môžeš si ich kúpiť v predpredaji na bare od pondelka 15. apríla. 

„Tým ktorí tak nespravia, odporúčame prísť skôr, nakoľko po naplnení kapacity už nebudeme môcť púšťať ľudí dovnútra,“ informuje podnik o rozlúčkovej párty. 

Legendárny podnik končí po 14 rokoch 

Podnik Kotolňa Pub o svojom konci informoval 11. marca. Majitelia podniku sa na sociálnej sieti poďakovali všetkým, ktorí ho počas 14 rokov svojej existencie navštevovali.  

„Týmto chceme poďakovať tisíckam študentov, ktorí počas 14 rokov tvorili našu kotolňácku rodinu a našli u nás priestor, v ktorom mohli zabudnúť na svoje povinnosti. Mnohí z Vás už majú dnes úspešnú kariéru a rodiny, mnohí z Vás spoznali svoju životnú polovičku práve v našom podniku a mnohí z Vás s nami svoj študentský život ešte len začali žiť. Každý sa však stal súčasťou našej histórie,“ ďakuje návštevníkom podnik.  

Majitelia podniku zároveň dodávajú, že koniec vždy znamená nový začiatok a preto sa k tejto situácii stavajú so vztýčenou hlavou a berú ju ako možnosť posunúť sa vpred. 

„Na Mlynoch ostávame naďalej v priestoroch Klubu 39, kde pre Vás od ďalšieho semestra pripravujeme veľké prekvapenie.

Zdroje: Facebook/Kotolňa Pub, archív Startitup

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá