Legendy problematiky značky krajiny, Simon Anholt a Robert Govers prichádzajú na Slovensko

master
Masterclass

Aké má Slovensko meno v zahraničí, kto prispieva k jeho budovaniu a kto ho poškodzuje? To sú časté otázky ktoré zaznievajú vo verejnom priestore. Je však téma budovania dobrého obrazu krajiny niečím čo spadá do rámca marketingovej komunikácie a je možné odpovede na tieto otázky z bežnej praxe marketéra odvodiť? Je vôbec možné si predstaviť že nás ako krajinu niekto vníma pozitívne alebo negatívne len vďaka zaujímavému logu sloganu či dobre spracovanej vizuálnej identite?

 Aj na tieto otázky odpovie Masterclass ktorý sa uskutoční 4 júna v Bratislave. „Podujatie vzniklo z iniciatívy občianskeho združenia Brand Slovensko, ktoré sa zaoberá témou značky miesta a snaží sa o presadenie korektnej metodológie tejto témy na Slovensku už niekoľko rokov. Domnievame sa, že téma strategického riadenia reputácie krajiny je niečím čo potrebuje vyrovnať znalostnú bázu Na Slovensku tak u zástupcov verejnej správy, ako aj u súkromných podnikateľov. Žiadne rýchle a ani zázračné recepcii recepty náš masterclass celkom isto neprinesie – čo však určite prinesie je okrem metodológie, teórie aj prípadové štúdie z krajín ktoré často obdivujeme práve pre ich dobré meno“ konštatuje Zuzana Mikulášová z občianskeho združenia Brand Slovensko

Podujatie je určené prirodzeným stakeholderom témy značky miesta ako aj primátorom, starostom, expertom na cestovný ruch, odborníkom na regionálny rozvoj, exportujúcim firmám a mnohým ďalším. Uskutočňuje pod záštitou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky, jeho partnermi sú Asociácia hotelov a reštaurácií Slovenska, Združenie miest a obcí Slovenska, Slovenský futbalový zväz, Bratislavská organizácia cestovného ruchu, Tatry Mountain Resorts, Superbrands, Fakulta managementu Univerzity Komenského v Bratislave, mediálnym partnerom je Startitup a partnerom marketingovej komunikácie spoločnosť CODES Brand House.

Tento Masterclass je jediným podujatím svojho druhu v priestore strednej a východnej Európy a poskytne informácie o téme značky miesta akumulované vo svetovom meradle za posledných 30 rokov. Exkluzívny rozhovor z dielne STARTITUP A YIMBA s oboma protagonistami Masterlassu, prof. Simonom Anholtom a dr. Robertom Goversom nájdete tu:

 

Všetky informácie o podujatí nájdete na jeho oficiálnej webstránke: https://www.ci-masterclass.com/ 

Najnovšie videá

Trendové videá