Len 12 ročné dievča si k narodeninám kúpilo najnovšie BMW 7. Ako sa jej to podarilo?

  • Väčšina detí v jej veku vlastní svoje auto jedine tak v podobe hračky
  • Nathana Sanunrat si vďaka svojim vlogom na YouTube zarobila na auto za vyše 150-tisíc eur
pexels.com/@rawpixel; press.bmwgroup.com
  • Väčšina detí v jej veku vlastní svoje auto jedine tak v podobe hračky
  • Nathana Sanunrat si vďaka svojim vlogom na YouTube zarobila na auto za vyše 150-tisíc eur

Pochádza z Thajska a volá sa Natthanan Sanunrat, no vystupuje skôr pod pseudonymom Nong Pear. Celosvetovo sa teší veľkej popularite a nedávno si ju všimol aj portál Worldofbuzz.com.

Mladá vlogerka si totiž splnila svoj detský sen a na svojom YouTube pravidelne pridáva videá s miliónovými počtami zhliadnutí. Mnohí sa stretávame s názorom, že v tak mladom veku je na líčenie ešte priskoro, no Natthanan začala svoje prvé make-up tutorial videá natáčať už v štyroch rokoch, prezrádza vo videu na YouTube. Od tej doby sa jej podarilo nazbierať takmer 300-tisíc odberateľov. Jej nesporný talent potvrdila aj pozvánka na londýnsky Fashion Week v roku 2018.

Čo je ale skutočne nevídané, mladučká yotuberka si zo ziskov zo svojho kanálu kúpila najnovšie BMW.  Verí, že najnovšia siedma rada BMW za takmer 170-tisíc eur spríjemni život a pomôže jej rodine, na ktorej jej veľmi záleží.

Zaujímavosťou je, že nové BMW nebolo nikdy jej tajným snom, odjakživa snívala, že jej prvým autom bude Porsche. „Odkedy som bola dieťa, chcela som mať Porsche. Povedala som svojej mame, otcovi a priateľom, že keď vyrastiem, chcem mať Porsche. Áno, moje vysnívané a prvé auto je bullsh*t,“ povedala s úsmevom Nathanan pre YouTbe kanál Viral Press.

No a vďaka novému autu je Natthanan zase o niečo poppulárnejšia. Veď o darčeku k jej 12-tim narodeninám písali viaceré svetové média. Podľa jej vyjadrení by chcela byť make-up artistkou navždy. Ak sa jej to podarí a bude pokračovať v nastolenom trende a podobných zárobkoch, podľa autoevolution.com si bude môcť svoje vysnívané auto kúpiť približne o 6 rokov, čo by vyšlo presne na rok, kedy bude oslavovať svoje osemnáste narodeniny.

zdroj: autoevolution.com; Youtube.com, Worldofbuzz.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech