Lidl dnes otvoril novú prevádzku. Nájdeš ju celkom netradične v nákupnom centre

  • Zdá sa, že Polus City Center opäť ožíva
  • Po rozsiahlej rekonštrukcii tu dnes otvára prevádzky, hneď niekoľko značiek
  • Po novom tu nájdeš aj supermarket Lidl, ktorý na našom trhu pôsobí už 15 rokov a má v našej krajine až 137 predajní
lidla
Poluse City Centre
  • Zdá sa, že Polus City Center opäť ožíva
  • Po rozsiahlej rekonštrukcii tu dnes otvára prevádzky, hneď niekoľko značiek
  • Po novom tu nájdeš aj supermarket Lidl, ktorý na našom trhu pôsobí už 15 rokov a má v našej krajine až 137 predajní

Ak si v uplynulých mesiacoch zavítal do nákupného centra Polus City Center, zrejme ťa zavalil prach, ohlučili zbíjačky a zmiatli všadeprítomné zátarasy. Polus, ktorý tu stojí už neuveriteľných 19 rokov sa teraz zmenil na nepoznanie. V uplynulých týždňoch bola úspešne ukončená prvá fáza a dnes, 9. septembra, otvárajú svoje brány nový supermarket Lidl, vynovený obchod s elektronikou Datart, moderný food court a nový servisný ostrovček.

zdroj: Lidl

Asi mnohých poteší správa, že do priestorov Polus City Center sa opäť vrátil supermarket s potravinami. Nájdeš tu novú predajňu Lidl, ktorá sa rozprestiera na ploche 2 000 metrov štvorcových. Supermarket sa otvára už dnes, 9. septembra.

zdroj: Lidl

Po košickej Cassovii a banskobystrickom SC Point ide len o tretiu predajňu Lidla v nákupnom centre. „Absolútnu väčšinu predajní máme samostatne stojacich a na vlastných pozemkoch, nakoľko takýto model najviac vyhovuje nášmu formátu a filozofii predaja. Sme presvedčení, že Polus je zaujímavá lokalita, ktorá si nájde svojich verných zákazníkov,” vyjadril sa hovorca spoločnosti Lidl Slovensko, Tomáš Bezák pre StartitUP.

zdroj: Lidl

Diskont v aktuálnom obchodnom roku otvoril tri nové predajne, pričom do konca kalendárneho roka by mali v jeho portfóliu pribudnúť ďalšie dva obchody. Pôjde teda o najvýraznejšiu expanziu za ostatných päť rokov. Lidl zároveň pokračuje aj v modernizácii už existujúcich predajní.

zdroj: Polus City Centre

Predajňa ponúka aj vlastnú pekáreň, ktorá bude zákazníkom viackrát denne ponúkať chrumkavé a teplé pečivo priamo z pece. Lidl sa snaží brať ohľad aj na životné prostredie a trvalú udržateľnosť. Nová predajňa je preto okrem štandardne používanými LED technológiami pri osvetlení vybavená aj tými pokročilými, ako napr. spätné získavanie tepla z chladiarenských a mraziarenských zariadení.

zdroj: Lidl

„V supermarkete Lidl sme našli presne takého partnera, akého sme potrebovali. Našim zákazníkom dokáže ponúknuť tú najvyššiu kvalitu, šírku sortimentu a príjemné prostredie. Spolu vieme našim návštevníkom prinášať to najlepšie,“ vyjadril sa v tlačovej správe Adrian Bódis, Country Manager Slovak Republic spoločnosti IMMOFINANZ.

Ak si o firme IMMOFINANZ ešte nepočul, ide o  spoločnosť pôsobiacu v oblasti komerčných nehnuteľností, ktorej aktivity sa zameriavajú na segmenty retailu a kancelárií na siedmich hlavných trhoch Európy. Portfólio nehnuteľností spoločnosti má hodnotu približne 4,4 miliardy eur a zahŕňa približne 220 nehnuteľností, medzi nimi aj Polus. 

V Poluse sa dnešný deň, 9. september, nesie v znamení viacerých slávnostných otvorení. Už od dnes si budeš môcť užiť moderné dizajnové priestory nového food courtu. Priestor je podľa vedenia nákupného centra obohatený o prírodné materiály a zeleň, vďaka ktorým sa food court stáva príjemným miestom na obed.

Ospravedlňujeme sa za súčasnú situáciu, ale už čoskoro sa môžete tešiť na nový a lepší foodcourt. 🍕 Pripravte sa na kopu noviniek. 😉

Gepostet von Polus City Center am Dienstag, 19. Februar 2019

Gepostet von Polus City Center am Freitag, 6. September 2019

V neposlednom rade bude dnes otvorený aj servisný ostrovček, v ktorom zákazníci nájdu všetky služby, ktoré môžu potrebovať, vrátane kvetinárstva, lekárne, kľúčovej služby alebo novinového stánku.

V druhej fáze modernizácie Polus City Center pribudnú ďalšie veľké zmeny. Okrem už existujúcich obchodov nájdeš vo vynovených priestoroch viac ako 20 obchodov s potravinami a módou, vrátane značiek Reserved, Mohito, House, Cropp a Sinsay. Plánovaná je aj renovácia exteriéru a okolia Polus City Center.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech