Lidl otvoril na Slovensku prvý outlet s výrazne zlacneným tovarom. Potraviny tu však nenájdeš

  • Lidl koncom júna otvoril v Ilave špeciálny druh predajne
  • Nájdeš tam produkty za neštandardne nízke ceny
  • V novom Lidl Outlete si tak na svoje prídu najmä milovníci zliav
lido
wikipedia.org-DoulosBen, Captcha-LT
  • Lidl koncom júna otvoril v Ilave špeciálny druh predajne
  • Nájdeš tam produkty za neštandardne nízke ceny
  • V novom Lidl Outlete si tak na svoje prídu najmä milovníci zliav

Lidl priniesol na Slovensko nový koncept predajne. Ako prvý o tejto novinke informoval Trend. My sme oslovili hovorcu spoločnosti  Lidl Slovensko – Tomáša Bezáka, aby nám o tejto novinke prezradil viac informácií. Prvý Outlet Lidl otvoril svoje brány 27. júna v Ilave.

Outlet sa nachádza v našej pôvodnej predajni v Ilave na Štúrovej ulici, pár sto metrov vzdialená je naša klasciká predajňa. Ilava má pomerne veľkú spádovú oblasť a preto veríme, že tento projekt bude úspešný,“ vyjadril sa na margo výberu lokality Tomáš Bezák.

zdroj: wikipedia.org-Janee

Prvotným impulzom na otvorenie outletu bolo presťahovanie pôvodnej predajne Lidl do väčších priestorov v Ilave. Lidl tak následne hľadal využitie pre priestory, v ktorých predtým sídlil.

„Napokon sme sa rozhodli pre vlastný outlet, keďže náš spotrebný tovar je na Slovensku mimoriadne obľúbený,“ povedal Bezák.

V tejto predajni nenájdeš potraviny. Na pultoch sa objaví spotrebný tovar, ktorý sa v bežných predajniach nestihol predať. Kúpiť tu preto môžeš oblečenie, náradie pre kutilov, športové potreby, hračky, kuchynské spotrebiče a iné zväčša sezónne produkty, ktoré budú v zľavách presahujúcich 50 %.

„Oproti klasickým predajniam je špecifický tým, že s výnimkou drobného občerstvenia pri pokladniciach sa v ňom nachádza výlučne spotrebný tovar. Pre zákazníkov budú každý týždeň pripravené stovky produktov v zľave až do 70 % oproti pôvodným predajným cenám,“ prezradil Bezák. Neštandardné budú aj otváracie hodiny predajne. Outlet môžeš navštíviť od pondelka do soboty v čase 9.00-17.00 hod.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech