10 najlepších hotelov na Slovensku

  • Prinášame ti 10 najlepšie hodnotených hotelov na Slovensku podľa TripAdvisoru
  • Hoci je prenájom bytov cez Airbnb v rozkvete, hoteliérstvo si na trhu stále drží svoje miesto
  • V TOP 10 nájdeš napríklad Chalúpkovo v dokonale pokojnom prostredí a aj LOFT Hotel v srdci mesta
collage6
Hotel Liptovský Dvor/ LOFT Hotel Bratislava
  • Prinášame ti 10 najlepšie hodnotených hotelov na Slovensku podľa TripAdvisoru
  • Hoci je prenájom bytov cez Airbnb v rozkvete, hoteliérstvo si na trhu stále drží svoje miesto
  • V TOP 10 nájdeš napríklad Chalúpkovo v dokonale pokojnom prostredí a aj LOFT Hotel v srdci mesta

Dnes sme si pre teba pripravili desiatku najlepšie hodnotených hotelov Slovenska podľa Tripadvisoru. Všetky sa môžu popýšiť parádnou lokalitou, luxusným zariadením, špičkovými službami, ale najmä dobrými recenziami. Nechaj sa inšpirovať pre najbližšiu dovolenku či predĺžený víkend. Pôjdeme do Tatier a zamierime aj do Bratislavy. Toto je TOP 10 hotelov, ktoré sa pýšia označením „Víťaz ocenenia Travellers‘ Choice® za rok 2018″

10. miesto – Grand Hotel Kempinski High Tatras

Pýcha Tatier si v hlasovaní návštevníkov vyslúžila viac ako 650 recenzií a 78 % vynikajúcim hodnotením. Najviac si zákazníci pochvaľujú ochotu personálu a krásne prostredie. 5-hviezdičkový hotel je maximálne vyťažený a cena za noc sa tu štandardne pohybuje v rozmedzí od 168 do 427 eur.

Zobraziť celú galériu (10)
zdroj: kempinski.com

9. miesto – Roset Boutique Hotel

Ďalší hotel označený ako Víťaz ocenenia Travellers‘ Choice® za rok 2018 sídli v srdci nášho hlavného mesta. Viac ako 650 prevažne pozitívnych hodnotení návštevníkov si pochvaľuje najmä polohu hotela a výborné služby. Cena za noc sa tu pohybuje v rozmedzí 100 – 200 eur.

Zobraziť celú galériu (10)
zdroj: rosethotel.sk

8. miesto – Grand Hotel River Park Bratislava

Ďalším vychyteným miestom je Grand Hotel River Park Bratislava na brehu Dunaja, v ktorom za noc zaplatíš od 160 eur. Dokonalý luxus v tomto prípade znamená vlastné mólo aj heliport a samozrejme, prvotriedne služby a nadčasový dizajn.

Nájdeš tu najväčší prezidentský palác v meste, oceníš možnosť raňajok až do postele, služby vrátnika, vyberieš si jednu z 11 konferenčných miestností na svoj meeting a hotel ponúka aj viac ako 230 izieb.

Zobraziť celú galériu (10)
zdroj: grandriverpark.com

7. miesto – Hotel Elizabeth

Priamo pod stredovekým Trenčianskym hradom si návštevníci obľúbili unikátnu atmosféru historického Hotela Elizabeth. Luxusné ubytovanie, výnimočná reštaurácia, kaviareň, bar či wellness centrum si vyslúžili už niekoľko prestížnych ocenení (Luxury Cultural Retreat 2017 alebo Najlepší historický hotel so zákazníckym servisom v Európe 2015) a lákajú návštevníkov z celého sveta. Cena za noc tu začína na 100 eurách a návštevníci si najviac pochvaľovali gastronómiu hotela a služby na úrovni.

Zobraziť celú galériu (10)
zdroj: hotelelizabeth.sk

6. miesto – LOFT Hotel Bratislava

Ďalším s hotelov označených ako Víťaz ocenenia Travellers‘ Choice® podľa Tripadvisoru je bratislavský LOFT Hotel Bratislava neďaleko Hlavnej stanice. Moderný interiér ponúka dokonalý pokoj na rušnej ulici a zároveň je tým pravým miestom pre milovníkov moderného, mierne industriálneho dizajnu. Aj tu si návštevníci pochvaľovali okrem polohy hotela výborný servis, ale napríklad aj čistotu.

5. miesto – Hotel Danubia Gate Bratislava

Blízko k centru, Dunaju aj nákupným centrám sa môže pochváliť Hotel Danubia Gate Bratislava, ktorý je ovenčený štyrmi hviezdičkami. Vo vybavení izieb nechýba absolútne nič, klimatizácia, internet, minibar, vo vyššej triede izieb ani hydromasážna vaňa pre dvoch či teplé papučky. Tzv. Dunajskú bránu si návštevníci pochvaľujú na pracovné cesty aj čas strávený s rodinou a mimoriadne obľúbená tu je ponuka raňajok.

Zobraziť celú galériu (10)
zdroj: danubiagate.sk

4. miesto – Hotel Liptovský Dvor

O tom, že gastronómia v tomto hoteli bude výnimočná svedčí aj fakt, že tu varí oceňovaný šéfkuchár Peter Bracho (viac si prečítaš TU). Návštevníkmi milovaný hotel v Liptovskom Jáne však ponúka omnoho viac.

Rezort plný dreveničiek v srdci prírody, tematické víkendy, relax centrum aj ponuka športov sem láka ľudí nie len zo Slovenska. Na platforme Tripadvisor sa hotel pýši vynikajúcim hodnotením a tí, čo tu strávili dovolenku nemajú žiadne výhrady.

Zobraziť celú galériu (10)
zdroj: liptovskydvor.sk

3. miesto – Marrol’s Boutique Hotel Bratislava

Opäť hotel v srdci nášho hlavného mesta – Marrol’s Boutique Hotel Bratislava. Žiadny vidiek tu samozrejme čakať nemôžeme a svojmu označeniu „boutique“ je hotel dokonale verný.

Exteriér aj interiér ako zo starého filmu strieda pokoj v relax centre aj výborná kuchyňa s jedálničkom plným dobrôt. Návštevníci si chvália funkčnosť a modernosť hotela, jeho lukratívnu polohu v Starom Meste a aj milí personál.

Zobraziť celú galériu (10)
zdroj: hotelmarrols.sk

2. miesto – Hotel & Spa Resort Kaskady

Na konte tohto hotela svietia hodnotenia s plným počtom hviezdičiek a v recenziách sa striedajú samé superlatívy. Hotel & Spa Resort Kaskady, ktorý na mape nájdeš na polceste medzi dvoma metropolami stredného Slovenka – Zvolenom a Banskou Bystricou, už vo svojom názve ukrýva to, čím najviac návštevníkom učaroval. Je to krásne wellness centrum. Hotel, ktorý je rodinným pokladom majiteľom ponúka niekoľko zaujímavých balíčkov. Napríklad pre rodiny, pre milovníkov jogy, pre seniorov aj páry. Cena za jednu noc tu začína na sume približne 100 eur.

Zobraziť celú galériu (10)
zdroj: hotelkaskady.sk
1. miesto – Chalúpkovo

Najobľúbenejším ubytovaním s ocenením Víťaz ocenenia Travellers‘ Choice® podľa Tripadvisoru sa stáva Chalúpkovo. Má vynikajúce hodnotenie, ktoré si získalo vďaka kvalitným službám aj nádhernému prostrediu.

Návštevníci si zamilovali blízkosť Vlkolínca, akvaparku, či skiparku a ubytovanie v dreveničkách je súčasným veľkým trendom. Chalúpkovo na okraji Liptovskej Štiavnice ponúka wellness, priestor pre biznis stretnutia, rodinné oslavy aj príjemné dovolenky.

Tak čo? Vedel by si si z tejto luxusnej ponuky našich slovenských hotelov vybrať?

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech