Akcia dňa je spustená. Len dnes kúpiš letenky z Bratislavy za cenu obeda do týchto destinácií

  • Dnes nás zastihla veľmi príjemná správa v podobe spustenia veľkej akcie na letenky hneď do 4 dovolenkových destinácii
  • Predsa len, letenky za necelých 10 eur vedia potešiť asi tak ako blížiaci sa piatok
cov
radissonblu.com/europa.eu
  • Dnes nás zastihla veľmi príjemná správa v podobe spustenia veľkej akcie na letenky hneď do 4 dovolenkových destinácii
  • Predsa len, letenky za necelých 10 eur vedia potešiť asi tak ako blížiaci sa piatok

Bratislavské letisko dnes ráno vyhlásilo akciu dňa na letenky do Sofie, Tuzla a Varšavy, no v ponuke je aj Burgas. Len dnes si tak môžeš kúpiť veľmi lacné letenky do destinácii, ktoré stojí za to vidieť.

Bulharsko- Sofia

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: embassynvisa.com

Túto krajinu síce poznáme skôr ako krajinu s krásnymi plážami a lacnými reštauráciami, nájdeme tu však aj nádherné historické vnútrozemské mesto ako Sofia. Hlavné mesto Bulharska láka na pekné chrámy a pozostatky z dôb Byzantskej ríše, turistami je ale mesto stále pomerne neobjavené, a preto si tam môžeš užiť úchvatnú pravú atmosféru Bulharska. 

Tip na ubytovanie: Ak hľadáš moderné ubytovanie za dobrú cenu, tak sa ti bude páčiť 5 Vintage Guest House. Noc tu dve osoby vyjde na 36 eur. Ak chceš na ubytovaní naozaj ušetriť, potom sa pozri aj na easyApartments, kde ťa vyjde jedna noc len 10 eur.

Letenky za 9,99 eur nájdeš TU.

Burgas

Mesto založené rímskym cisárom Vespasiánom je zároveň hlavným prístavom a je vybavené medzinárodným letiskom. Obklopujú ho tri jazerá s možnosťou kúpania. Atanasovské, Burgaské a Mandrenské.

Obľubu turistov si Burgas získava najmä vďaka príjemnej klíme, teplému moru a ojedinelým plážam s liečivým čiernym pieskom a bahnom. Obsahujú železo a látky, ktoré pomáhajú pri kožných ochoreniach. Ak si niekto potrpí na zvýšenú starostlivosť, môže navštíviť kúpeľné stredisko s termálnymi prameňmi.

Tip na ubytovanie je 3* Hotel-Restaurant Bulair Burgas so super hodnotením za veľmi výhodných 16 eur vrátane raňajok. Hotel je v centre mesta, neďaleko mestskej pláže, blízko vlakovej stanice a v cene je aj bezplatné storno. Blízko pláže je aj 5* Aparthotel Emerald Spa Resort, kde nájdeš aj naozaj pekné bazény a raňajky sú taktiež v cene. Noc pre dvoch tu stojí 33 eur.

Letenky za 4,99 eur nájdeš TU.

Tuzla – Bosna a Hercegovina

Názov mesta na severe Bosny a Hercegoviny v preklade znamená „soľná baňa“. Takéto pomenovanie sa jej ušlo pre slané jazero v jej tesnej blízkosti. Jediné jazero svojho druhu v Európe pripomína malé more. Kedysi sa využívalo na ťažbu soli, ktorej tajomstvá ti poodhalí Soľné múzeum.

V okolí Tuzly, predovšetkým v blízkosti jazera budeš mať tiež dostatok príležitostí na aktívny oddych. Samotné mesto pamätajúce vládu Osmanskej ríše aj Rakúsko-Uhorska má veľmi búrlivú minulosti. Aj preto stojí za to ho navštíviť. Okrem pamiatok sú ťahákom populárne diskotéky, vraj jedny z najlepších v celej krajine.

Tip na ubytovanie: Apartment Relax University, ktorý má super polohu a pritom stojí len 35 eur na noc pre dve osoby.

Letenky za 9,99 nájdeš TU.

Varšava- Poľsko

Do Poľska sme zvyknutí chodiť míňať peniaze na trhy. Pritom hlavné a najväčšie mesto sa nestáva častým cieľom slovenských turistov. A to je škoda. Má mrakodrapy, metro, pozostatky socializmu, všehochuť modernej doby a patrí k najmódnejším mestám sveta.

Rozhodol o tom počet pamiatok, hotelov, architektúra a jedinečná nezameniteľná atmosféra, ktorú treba zažiť na vlastnej koži. Nuž, Varšava skrýva mnoho neobjaveného a najlepšie na tom je, že táto metropola je lietadlom len kúsok od Bratislavy.

Tip na ubytovanie: Hipstel Warsaw predstavuje veľmi príjemné ubytovanie pre mladých ľudí a môžeš si tu požičať aj bicykle a vyraziť na turistiku. Cena je 33 eur na noc pre dve osoby.

Letenky za 9,99 eur do Varšavy nájdeš TU.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK