Alkoholový biznis v Bratislave: Títo „díleri“ ti prinesú fľašu ochotne až k dverám

  • Máš v piatok večer slinu a večierka je zatvorená?
  • Dnes už máš v Bratislave luxus alkoholovej donášky
  • Na fenoméne opíjačiek si založili biznis mnohé firmy
befunky-collage
unsplash.com
  • Máš v piatok večer slinu a večierka je zatvorená?
  • Dnes už máš v Bratislave luxus alkoholovej donášky
  • Na fenoméne opíjačiek si založili biznis mnohé firmy

Poznáš to, dohodneš si posedenie s kamošmi, aby si vypol od každodenného pracovného stresu, no v tom najlepšom sa minú zásoby. Pizzu či kebab ešte niekde dokážeš splašiť aj o polnoci, ale čo alkohol? Supermarket zatvorený a nikde po ruke žiadna večierka. Ešte donedávna by bolo riešením len vybrať sa do zadymeného baru, no doba napreduje. Dnes ti stačí párkrát kliknúť alebo vytočiť číslo a už o pár minút máš na stole čerstvé zásoby podľa tvojej chuti.

Netreba si brať servítky, všetci vieme, že Slováci jednoducho radi pijú. Preto je práve alkohol geniálnym biznisom, ak sa robí poctivo. Človek, ktorý prvý priniesol na trh alkoholovú donášku, rozhodne vedel, čo robí. Tento nápad bol vopred odkázaný na úspech, rovnako ako kedysi horúca pizza. Dnes je v Bratislave konkurencia stále hustejšia a k dispozícii máš hneď niekoľko takýchto kuriérov. My sme pre teba pripravili stručný prehľad tých najlepších alkohol kuriérov, ktorá ti poskytnú -„prvú pomoc“ na úrovni.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: unsplash.com

Alkoholdiler

Tento legálny díler má v hre eso v podobe nonstop 24-hodinovej donášky 7 dní v týždni a do 40 minút. Vďaka nemu party nemusí nikdy skončiť. Tento díler však vie, ako na ľudskom smäde zarobiť, pretože za donášku si zaplatíš pekných 10 eur, čo je však stále lacnejšie, ako vybrať sa na drink do ktoréhokoľvek bratislavského baru. Ak si však objednáš nad 15 eur, donášku máš zdarma. Táto spoločnosť ponúka okrem alkoholu k dverám aj kompletný catering a dokonca špeciálnu službu Vrátka, ktorá umožňuje pri party objednávke nad 200 eur vrátiť za malý poplatok nevypitý alkohol. Ponuka je široká od vína, piva a lacnejšieho alkoholu až po kvalitnejší, a to všetko za celkom prijateľné ceny. Spokojnosť na Facebooku len 5-hviezdičková.

Došiel chlast

To, že „došiel chľasť“, nie je žiadna tragédia. Tento luxusný kuriér pre náročných ti zaručuje dodanie do 25 minút, čo je čas akurát na to, aby si svoj žalúdok pripravil na novú záťaž. Otváracie hodiny sú od siedmej do štvrtej ráno, čo je fajn kompromis. Cena donášky je od 2,50 do 7 eur podľa toho, v ktorej časti mesta sa nachádzaš. Firma zastrešuje aj drink servis na party. V ponuke sú výhradne vysoko kvalitné destiláty, od ruskej vodky cez poctivý rum či odležanú whiskey až po prémiový Dom Perignon. Ceny sú vyššie ako u ostatných donášok. Tohto kuriéra odporúčajú aj barberi z MGM freedom Barbers, ktorý je partnerom. Ak sa tu napríklad ostriháš, máš zľavu na donášku. Pravý gentleman vie, ako si vychutnať nový zostrih aj pohár whiskey.

Pijeme

Benefitom tejto donášky je nielen nonstop prevádzka, ale najmä doručenie do 15 minút. Nehovoriac o tom, že okrem alkoholu ti vedia doručiť aj pizzu, čo je v piatok o druhej v noci naozaj dobrý deal. Tých, ktorí neradi nosia hotovosť, poteší aj možnosť platby kartou. Okrem trvalej ponuky kvalitných alko nápojov poteší aj výhodná denná ponuka vždy na konkrétny druh alkoholu za extrémne výhodnú cenu.

Pijeme vsádza na cenovú konkurencieschopnosť, pretože ich ceny sú naozaj veľmi nízko oproti ostatným donáškam. Výhodné sú tiež balíčky kombinujúce alkohol s nealkom. O biznisovom úspechu tohto alkohol kuriéra svedčia aj tržby za rok 2016 vo výške viac ako 116-tisíc eur, o spokojnosti zas 81 5-hviezdičkových recenzií na Facebooku.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech