Bratislava skolabovala, v smere na Kramáre stojí za sebou 30 trolejbusov

  • Hlavné mesto sa nevie spamätať z nádielky snehu
  • Cestárov nevie nikto nájsť
  • Vodiči nahlasujú nehodu každú minútu
elll
Laura Korvíniová/juliebrownphotography.com
  • Hlavné mesto sa nevie spamätať z nádielky snehu
  • Cestárov nevie nikto nájsť
  • Vodiči nahlasujú nehodu každú minútu

Aj tento rok sme sa dočkali obdobia, kedy väčšina našich kamarátov na sociálnych sieťach, reagovala na prvý sneh ako deti zo Somálska. Aj tento rok sa však zdá, že jedine slovenských cestárov akosi nezaujímajú bludy rosničky, a ani doktor Ilko z Telerána. Mnoho z nich aj túto zimu zostalo zaskočených a ako to už býva zvykom, vyjadrili znepokojenie.

Všetko sa to začalo už včera, kedy sa jedna z električiek zasekla na Račianskom Mýte asi na 1 hodinu. Následne sa o pár metrov pohla, no v tom čase už bolo pár ľudí bez mobilu, či peňaženiek. Predsa len vreckových zlodejov sneh nezastaví, a ak nechcú v zime mrznúci kradnúť na vianočných trhoch, presúvajú sa do teplých električiek. Potom, čo vodič zavolal políciu, električka znova na pár hodín zastala a cestujúci spolu s nabalenými zlodejmi boli nútení sledovať prichádzajúce Vianoce z poza okien červenej električky.

Situácia nie je o nič lepšia ani dnes. Waze Slovensko oznámil, že vodiči nahlasujú dopravné nehody už každú minútu. Cesta do práce nejedného Slováka tak dnes potrvá ako výlet do Chorvátska.

Úsmev na tvárach však pred pár hodinami stratili aj cestujúci verní trolejbusom. Bratislava- mesto zázrakov sa znova ukázala v plnej kráse. Na Pražskej v smere z centra je kvôli kalamite odstavených približne 30 trolejbusov.

Mnohých zrejme nepoteší fakt, že takmer vo všetkých regiónoch Slovenska nasnežilo a lepšie to tak skoro nebude. Približne do 16-tej hodiny má snežiť. Jediné, čo nás „nízko položených“ môže spasiť, je stúpajúca teplota a topiaci sa sneh. Ale načo predbiehať, do pondelka je ešte času dosť.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech