Do Bratislavy prichádza alternatíva k YEME. Zamestnancom ponúka perfektné platy

  • Už koncom februára sa otvárajú prevádzky nového supermarketu Kraj
  • Zaujať chce sortimentom od lokálnych výrobcov a primeranými cenami
  • Ľudí láka aj na vysoko hodnotené pracovné miesta
ka
krajpotravin.sk/vizualizácia: R.A.U
  • Už koncom februára sa otvárajú prevádzky nového supermarketu Kraj
  • Zaujať chce sortimentom od lokálnych výrobcov a primeranými cenami
  • Ľudí láka aj na vysoko hodnotené pracovné miesta

Dopyt po poctivých lokálnych potravinách stále rastie. Hneď po prémiových výrobkoch z Rakúska, kde kúpime kvalitnejší prací prášok aj mrazenú pizzu, sú produkty od našich farmárov srdcovkou mnohých Slovákov. Ako prvé nás pred pár rokmi prekvapilo s ponukou slovenkých výrobkov a netradičným dizajnom Yeme – plnochutné potraviny. Zrazu sme uvideli, že supermarkety môžu pôsobiť aj príjemne a nie je to všetko len o Tescu či Lidl, kde musíš slovenské výrobky hľadať s lupou v ruke. Zato v YEME máš nájsť ževraj najlepší chlieb v meste, ktorý pečú priamo pred tebou v peci na drevo.

Yeme je však prémiový reťazec, ktorý ľudí neláka na zlacnenú šunku. Za plnú igelitku nákupu tu necháš najmenej 30 eur. Vyzerá to však tak, že aj Yeme sa dočkalo alternatívy a prichádzajú prevádzky s názvom Kraj. Tu by si mal nájsť výrobky od slovenkých producentov za ceny, ktoré by ti priveľmi nemuseli prevetrať peňaženku.

My sme vedenie Kraju oslovili, aby sme zistili, na aké novinky sa má Bratislava tešiť. Vyzerá to tak, že prvej prevádzky sa dočkáme koncom februára.

“Už koncom prvého štvrťroka sa môžu zákazníci tešiť na prvý supermarket KRAJ v Devínskej Novej Vsi v Bratislave. O pár týždňov neskôr otvoríme druhú predajňu supermarketového formátu v novej Petržalskej tržnici na Bratskej ulici,” povedala Anna Buzinkay – Marketing and PR director. 

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: krajpotravin.sk

Kraj sľubuje úzke vzťahy s domácimi dodávateľmi a krásny interiér

“V novom príjemnom modernom prostredí predajne ponúkneme bežné potraviny v spojení s výnimočným sortimentom od regionálnych dodávateľov a s najširším výberom zdravého sortimentu.”

Kapitolou samou o sebe je ponuka pracovných miest, pri ktorých ľuďom garantujú platy, za ktoré by sa nehanbil ani bežný IT-čkár. Pokladníci budú mať garantovanú mzdu do 840 eur v prevádzke v Petržalke. O 100 eur viac sľubujú pokladníkom v Devínskej, ktorí majú dostať aj príplatok na dopravu.

Plat Vedúceho úseku či zástupcu predajne sa má vyšplhať až na 1300 eur. “Momentálne prebieha lokálna náborová kampaň, prostredníctvom ktorej hľadáme zamestnancov na rôzne pozície – od zástupcu vedúceho, mäsiara, pekára, pultového predavača, až po pokladníka či skladníka. Celkovo ponúkame približne 100 pracovných miest pre naše prvé dve predajne.“

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech