Do Chorvátska sa tento rok dostaneš pohodlne aj vlakom. Koľko stojí spiatočný lístok?

  • Vlakom do Chorvátska?
  • Jednoduché a dostupné riešenie pre všetkých, ktorí k moru nechcú cestovať autom či autobusom.
chorvatsko-bez-auta-prez
Pixabay
  • Vlakom do Chorvátska?
  • Jednoduché a dostupné riešenie pre všetkých, ktorí k moru nechcú cestovať autom či autobusom.

Chorvátsko patrí medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie Slovákov, veď minulý rok nás tam vycestovalo viac ako 400-tisíc. Ak sa na Jadran chystáte i tento rok, vedzte, že nemusíte ísť len vlastným autom či autobusom cestovnej kancelárie. V ponuke je totiž i ďalšia zaujímavá alternatíva. Cesta vlakom. K Jadranskému moru sa i tento rok dostanete prostredníctvom cestovného lístka CityStar zo Slovenska až k moru.

Vlakové spojenie Slovenska s Chorvátskom ponúka priamo Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) a informácie o aktuálnych podmienkach nám poskytol hovorca spoločnosti Tomáš Kováč. Prostredníctvom spiatočného cestovného lístka CityStar ponúka ZSSK možnosť celoročne za zvýhodnených podmienok cestovať do celkom 11 európskych krajín, Chorvátsko nevynímajúc. V ponuke je niekoľko cieľových destinácií, tieto tri by však pre dovolenku v Chorvátsku mohli byť najzaujímavejšie.

Bratislava – Rijeka

Bratislava – Záhreb

Bratislava – Split

Koľko stojí lístok?

Ceny spiatočných lístkov do Chorvátska sú orientačné. Konkrétna suma sa môže meniť v závislosti od konkrétneho spojenia. Spiatočný cestovný doklad CityStar pritom platí celý mesiac a zakúpiť si ho môžete v pokladniciach ŽSSK vybavených KVC (komplexné vybavenie cestujúcich).

Zdroj: Interez

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech