Hľadali sme luxusné bývanie v európskych metropolách za menej ako 15 € na noc. A našli sme

  • Ak miluješ cestovania, určite poznáš milión spôsobov, ako sa dostať k útulnému bývaniu za pár drobných
  • Dnes sme v piatich európskych metropolách hľadali aj my
  • Rozpočet je stanovený na 15 eur za noc a ideme do Londýna, Viedne, Paríža, Prahy a Ríma
aaa
airbnb
  • Ak miluješ cestovania, určite poznáš milión spôsobov, ako sa dostať k útulnému bývaniu za pár drobných
  • Dnes sme v piatich európskych metropolách hľadali aj my
  • Rozpočet je stanovený na 15 eur za noc a ideme do Londýna, Viedne, Paríža, Prahy a Ríma

Londýn

Úplne novučičký,luxusný apartmán v dobrej lokalite, kúpeľňa, dve lôžka a výhľad na Waterloo, Big Ben a London Eye. To je parádne bývanie s cenovkou len 10 eur za jednu noc! Štýlovo zariadené, priestranné bývanie má samé dobré recenzie a bývalý viktoriánsky hotel ponúka na 140 m2 tri dvojlôžkové izby so súkromnými kúpeľňami a otvorenou spoločenskou zónou. Takže ak cestujete viacerí, je to jednoznačne voľba číslo jeden!

Paríž

Priamo v lukratívnej parížskej časti Sain Honoré sa nachádza bývanie, ktoré si zamiluje každý, komu vyhovuje moderný, industriálny štýl bývania. 30 m2 s otvoreným spoločenským priestorom a možnosťou až štyroch lôžok môže byť počas potuliek mestom lásky tvoj len za 9 eur na noc. Štýlový interiér s výhľadom na mesto dopĺňa odhalená tehla na stene, množstvo kovových prvkov, krásna kuchyňa so všetkým čo potrebuješ a samozrejme súkromná kúpeľňa. Čo viac si priať.

Viedeň

Hľadať niečo viac než klasickú prázdnu izbu s jednou posteľou bol s obmedzeným rozpočtom vo Viedni väčší oriešok než sme čakali. Aj tak sme však našli pár sympatických miest, do ktorých by sme sa okamžite radi nasťahovali, hoci aj nastálo. Len pár minút chôdze od centra v časti múzeí sme našli bývanie v štýle tradičného viedenského bývania s vysokými stropmi, parketovou podlahou, bielymi stenami, peknou kuchyňou a množstvom priestoru ponúka všetko, čo potrebuješ a navyše za noc zaplatíš len za 13 eur za noc. Domáci Dani má navyše kúpeľňu so sprchou aj veľkou rohovou vaňou. Paráda.

Rím

Zatiaľ čo vo Viedni sme sa trápili s hľadaním, v Ríme by sme si nevedeli vybrať. To najluxusnejšie, čo sme našli, ponúka krásny dvojapartmán len 500 metrov vzdialený od bájneho kolosea. Okrem parádnej lokality a vybavenia, ktoré zahŕňa všetko, čo potrebuješ, sa budeš cítiť ako v päťhviezdičkovom hoteli, pretože zlaté tapety, vysoká posteľ veľká ako letisko, pohodlné sedačky, jaccuzzi alebo umelecké diela, ťa donútia cítiť sa ako vo vlastnom kráľovstve. To všetko len za 11 eur na noc.

Praha

Len 5 minút od Václavského námestia je byt plný veselých farieb a štipkou pop artu. 70 m2 pre dve osoby je viac než dosť, navyše ak za noc zaplatíš len 9 eur a môžeš si užívať krásy Prahy priamo z jej centra, je to skvelá voľba. Nechýba ani parádny výhľad, kúpeľňa, kuchyňa a dobré hodnotenia majiteľov bytu. Snáď sme ťa aspoň trošku inšpirovali :)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech