Legendárny BeAbout otvára novú prevádzku v Bratislave

  • Mnohí ich burgre označujú za jedny z najlepších v Bratislave
  • V ich ponuke nechýbajú ani hriešne dezerty či miešané drinky, na ktoré ľudia stoja v radoch
  • Od marca sa našťastie BeAbout rozširuje na Dulové námestie, aby mohol obslúžiť ešte viac zákazníkov
dakk
facebook.com/beabout
  • Mnohí ich burgre označujú za jedny z najlepších v Bratislave
  • V ich ponuke nechýbajú ani hriešne dezerty či miešané drinky, na ktoré ľudia stoja v radoch
  • Od marca sa našťastie BeAbout rozširuje na Dulové námestie, aby mohol obslúžiť ešte viac zákazníkov

Posledné roky akoby sa najmä v našom hlavnom meste rozthlo vrece s burgrárňami. Nebolo tomu až tak dávno, kedy sme si na americkú pochúťku mohli zájsť len do McDonalds alebo Elephantu v Rači. Dnes už nie je o kvalitný burger v meste núdza. Máme tu Regal Burgel, Roxor či BeAbout, ktorý nie jeden zákazník označil za najlepší v meste.

Tak ako aj Roxor, ani BeAbout vo svojich začiatkoch nepredpokladal, že ich prevádzky budú nielen v čase obeda praskať vo švíkoch. Záujem o burge z poctivých surovín ako vystrihnuté z magazínu o jedle je naozaj značný.

Aj preto sú malé street-food prevádzky nútené sa rozširovať, aby mohli uspokojiť čoraz viac hladných krkov. Je to aj prípad už legendárneho BeAbout. Na ich facebookovej stránke nájdeš nespočet pozitívnych recenzií ako je aj táto od Ondra:

„Neviem, čo mám pochváliť ako prvé! Dnes som vašu reštauráciu navštívil po prvý krát a určite sa k vám vrátim. Veľmi milé, vždy usmiate čašníčky, ktoré sa stále zaujímali či nám niečo nechýba aj napriek tomu, že v reštaurácii bolo plno. Burger bol jednoznačne najlepší v Bratislave! Žemľa príjemne chrumkavá, mäso dobre dochutené a správne prepečené, cibulové krúžky chrumkavé a zeleninová obloha ako príjemné spestrenie.

Omáčky a hranolky mi taktiež veľmi chutili. Reštaurácia je na dobrom mieste, s príjemnou atmosférou a vysoká návštevnosť zodpovedá kvalite poskytovaných služieb. Rozhodne odporúčam každému, kto má chuť na dobré jedlo a príjemné posedenie.“

Samozrejme, nájdu sa aj negatívne ohlasy. Väčšinou to má čo to dočinenia s ich nedostatočnou kapacitou, a tak sa ľudia cítia byť ukrivdení, keď nedostanú svoj šťavnatý burger lúsknutím prsta za 5 minút.

Dobrou správou je, že BeaAbout oznámil rozširovanie svojich kruhov, a tak sa môžeme tešiť nielen z prevádzky pri Univerzite Komenského, ale aj z tej novej na Dulovom námestí.

„Vážení hostia, priatelia burgerov. S obrovskou radostou vám oznamujeme, že 1.mája otvorime novú reštauráciu BeAbout. Nachádza sa na Dulovom namesti 5/A. Sme vám všetkým nesmierne vďační za každú jednu návštevu, každú minútu strávenú u nás!

Práve vy ste nám umožnili tento veľký krok a výzvu realizovať. Naším najvyšším cieľom preto bude pre vás vytvoriť prijemnú, rodinnú atmosféru a poskytnúť priateľský servis. Milujeme burgery,“ píše na svojom Facebooku tím BeAbout.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech