Len dnes kúpiš úplne všetky letenky od Wizz Air so zľavou, ktorá sa neodmieta

  • Akcie na letenky vedia človeka vždy potešiť
  • O to viac, ak ide o 20% zľavu do všetkých destinácií leteckej spoločnosti
  • Túto možnosť máš však len dnes do polnoci
wooo
pexels.com/facebook.com/wizzair
  • Akcie na letenky vedia človeka vždy potešiť
  • O to viac, ak ide o 20% zľavu do všetkých destinácií leteckej spoločnosti
  • Túto možnosť máš však len dnes do polnoci

Wizz Air, jedna z najrýchlejšie rastúcich leteckých spoločností v Európe, dnes prichádza so skvelou správou pre všetkých cestovateľov. Ružový prepravca totižto spustil 20 % výpredaj na všetky rezervácie leteniek urobené počas dnešného dňa.

Víkendový výlet, únik zo zimy do tepla alebo vytúžená dovolenka sa môže práve vďaka dnešnej špeciálnej ponuke stať skutočnosťou s cenami už od 9.99 napríklad na linkách do Tel Avivu či Tuzly.

Ak si nechceš nechať ujsť dnešnú špeciálnu ponuku, avšak ešte si sa nerozhodol s kým pocestuješ, môžeš využiť výhody služby flexible travel partner. Za malý poplatok si tak môžeš zarezervovať letenku aj bez uvedenia konkrétnych mien cestujúcich až do momentu registrácie do prepravy. Zľavnené ceny sú k dispozícii len dnes do 23:59, a tak by všetci, ktorí si nechcú nechať ujsť 20 % zľavu z ceny letenky, nemali zamrznúť pri dlhom rozhodovaní.

Zľava 20 % sa vzťahuje na ceny leteniek zahŕňajúce poplaky a dane, avšak bez administratívnych poplatkov. Cestovateľská akcia platí 1. marca od 00:00 do 23:59. Svoj let by si však mal stihnúť absolvovať do 31. mája 2018, inak zľavy nemusia platiť.

Nie sme sami, komu sa zdá, že pri podobných akciách na niektorých linkách umelo narastú ceny a sumy po zľave sú tak potom častokrát bežné ceny. V mnohých prípadoch sa však naopak dá nakupovať za pekné čiastky. Určite je potrebné si prejsť ponuku spoločnosti a nájsť to, čo ti najviac vyhovuje.

Wizz Air je najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v strednej a východnej Európe, ktorá v súčasnosti spája 145 destinácií naprieč 44 krajinami. Letecká spoločnosť od tohto roku ponúka až 17 liniek z neďalekého Viedenského letiska.

Ide o destinácie ako je Bari (Taliansko), Bergenu (Nórsko), Billundu (Dánsko), Dortmundu (Nemecko), Gdansku (Poľsko), Kutaisi (Gruzínsko), Larnaky (Cyprus), na Maltu, do srbského Nišu, Ochridu (Macedónsko), Ríma, Tel-Avivu, Tuzly (Bosna a Hercegovina), na Tenerife (Kanárske ostrovy, Španielsko), do Thessaloník (Grécko) a Valencie (Španielsko), takže je naozaj z čoho si vyberať.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech