Máš poslednú šancu využiť super zľavy na letenky do 25 destinácií sveta

  • Ryanair prináša zľavy na desiatky leteniek
  • Za pár eur poletíš do miest vo Veľkej Británii, Španielsku či Taliansku
  • Výhodné ceny sa však objavili aj na letenkách do vyhľadávaných metropol v USA
traaaa
unspalsh.com
  • Ryanair prináša zľavy na desiatky leteniek
  • Za pár eur poletíš do miest vo Veľkej Británii, Španielsku či Taliansku
  • Výhodné ceny sa však objavili aj na letenkách do vyhľadávaných metropol v USA

Mnohým z nás zrejme majú svoje obľúbené servery, kde si z času na čas vyhľadávajú letenky do vysnívaných destinácií. Keď sa stretne dobrá cena a lokalita, nejedna cestovateľská duša zaplesá a púšťa sa do bookovania. Najlepšie je, ak je človek pripravený vyraziť do sveta kedykoľvek. Potom môže vychytať tie najlacnejšie, ale aj cestovateľsky najzaujímavejšie ponuky.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: unsplash.com

Na Slovensku sa stalo zaužívanou tradíciou, že ľudia šetria celý rok na jednu dovolenku napríklad do Chorvátska. Vyrazia samozrejme v lete, kedy sú ceny na najvyššej možnej úrovni. Okrem toho majú pocit, že musia zostať na jednom mieste dlho. A tak si užijú dva týždne v roku a môžu sa pustiť do ďalšie ročného čakania.

To, že ľudia nemajú čas alebo peniaze cestovať, je v dnešnom, takmer bezhraničnom svete len výhovorka. Človek môže byť flexibilný a nemusí byť práve 25 ročným IT freelancerom. Ide len o určenie si priorít a o správne rozvrhnutie si času.

Väčšina ľudí má k dispozícií 25 dní dovolenky, k tomu treba pripočítať štátne sviatky a samozrejme víkendy. Vzniká nám tak dostatočný časový priestor, počas ktorého sa dá precestovať hneď niekoľko krajín sveta.

Ak sa potom aspoň raz za čas objavia akciové letenky ako tieto s 25 % zľavou, ide o malý splnený sen každého cestovateľa. Počas limitovaného času sú v ponuke letenky do 25 krajín sveta, za cenu jednej večere v meste či dokonca menej. Tú najlacnejšiu letenku kúpiš už za 9,99 eura a to do prímorského letoviska Burgas. V ponuke je však aj let do Manchestru, Dublinu na Korfu či do Barcelony.

Bonusové tipy: 

Aj letenky s takýmito cenovkami sú dôkazom toho, že cestovanie nemusí byť drahé a nie je len pre vyvolených. Pamätaj, že práve cestovanie je jednou z najlepších investícií. Určite ti obohatí život mnohokrát lepšie ako vysedávanie v staromestských baroch, kde necháš desiatky eur za pár hodín.

Uskutočnenie tvojho sna vlastne nie je otázkou peňazí, ale času. Predsa len, ak dokážeš ušetriť len 20 eur za mesiac, za určitú dobu sa vieš dostať k povšimnutelnej čiastke, ktorá tí umožní navštíviť vysnívanú krajinu. Len buď trpezlivý a pamätaj si, prečo šetríš, aby si za krátky čas nevedomky neprestal.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech