Porovnali sme iPhone X so Samsungom Galaxy S9. Výsledok ťa prekvapí

  • Nedávno predstavený top Android sme postavili iPhonu X
  • Aspoň v kamerovej skúške
  • Pozrite si, kto by podľa vás súboj vyhral 
Startitup
Startitup
  • Nedávno predstavený top Android sme postavili iPhonu X
  • Aspoň v kamerovej skúške
  • Pozrite si, kto by podľa vás súboj vyhral 

Nový Samsung Galaxy S9 je aktuálne pomyselným kráľom Androidov. Bol len nedávno predstavený, dostal najnovší hardvér a navyše kameru, ktorá v hodnotení DxOMark dostala 99 bodov a je prvou v rebríčku. (model Galaxy S9 Plus)

Nám sa dostala do rúk menšia verzia, ktorá síce nemá kameru, ktorá simuluje zoom, no dostala vylepšený 12 Mpx čip s možnosťou zachytávania 4K videa pri 60 snímkach za sekundu.  A ten sme postavili v súboji proti iPhonu X. Čakali sme jednoznačného víťaza, no zrodilo sa malé prekvapenie. Viac sleduj u nás na videu. 

Stále výborný

Ak sa vrátime k telefónu, tak Galaxy S9 má podobný dizajn ako minuloročný model. Je však hardvérovo na oveľa vyššej úrovni. Dostal výborne znejúce stereo reproduktory, nový procesor Exynos 9810 Octa či 4 GB RAM. (väčšia verzia má 6 GB RAM) Má výbornú veľkosť, displej s uhlopriečkou 5,8 palca či slušnú 3 000 mAh batériu.

Smartfón je stále vodeodolný, stále je možné vstavanú pamäť rozšíriť microSD kartami a stále je čoraz lepšie spracované prostredie Androidu. Základná verzia sa u nás s 64 GB pamäťou predáva za 850 eur.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech