Šialený výpredaj leteniek z Bratislavy. Ceny štartujú na smiešnej čiastke, no akcia platí len dnes

  • V ak­cii sú le­tenky do viac ako 50 des­ti­ná­cií a príbúda aj nová linka na Ukrajinu
  • Ceny leteniek začínajú na 9,98 €
  • Zľava platí do 6. augusta 23:59 alebo do vy­pre­da­nia voľ­ných miest
balo
bts.aero
  • V ak­cii sú le­tenky do viac ako 50 des­ti­ná­cií a príbúda aj nová linka na Ukrajinu
  • Ceny leteniek začínajú na 9,98 €
  • Zľava platí do 6. augusta 23:59 alebo do vy­pre­da­nia voľ­ných miest

Existuje len pár tak dobrých správ, ktoré dokážu človeku spríjemniť aj tak nenávidený deň, akým je pondelok. Jednou z nich je určite veľký výpredaj leteniek nízkonákladových spoločností. Dnes nás potešil Ryanair, nakoľko znížil ceny leteniek na ceny, aké sa vidia len raz za čas. Desiatky letov v rámci celej Európy sú v ponuke za 9,98 eur za jednosmernú letenku. Ide o sumu, za ktorú si v sú­čas­nosti ne­na­tan­ku­ješ ani na road-trip do Ta­tier. Zato však mô­žeš nav­ští­viť sve­tové veľ­ko­mestá dý­cha­júce his­tó­riou, ako aj prí­mor­ské usad­losti, v kto­rých do­ko­nale zre­la­xu­ješ.

Bavíme sa o destináciách ako Londýn, Manchester, Miláno, Burgas, Atény a mnoho ďalších. Bratislavské letisko informovalo, že veľký výpredaj bude platný len dnes do polnoci, tak klikaj na stránku Ryanair a rýchlo si niečo bookni.

Nová linka na Ukrajinu

Dobrou správou je aj to, že z Letiska M. R. Štefánika pribudne nová letecká linka na Ukrajinu. Letecký dopravca Wizz Air spustí od 30. októbra 2018 novú leteckú linku z Bratislavy do Ľvova. Spojenie bude k dispozícii 3 x týždenne – v utorky, štvrtky a soboty.

Wizz Air tak otvára z Bratislavy už druhú leteckú linku na Ukrajinu. V súčasnosti prevádzkuje štyri lety týždenne do hlavného mesta Kyjeva. Okrem Kyjeva zabezpečuje Wizz Air z Bratislavy aj lety do Skopje, Sofie, Varšavy a Londýna-Lutonu. „Cestujúci si môžu letenky zakúpiť od dnes cez web Wizzair.com za ceny od 14,99 € za jednosmernú letenku vrátane všetkých poplatkov,“ oznámil Andras Rado z Wizz Air.

Nová linka z Bratislavy podľa neho posilní záväzok dopravcu voči Slovensku, mestu a letisku Bratislava a podporí cestovný ruch oboch krajín. „Wizz Air začal lietať z Bratislavy v roku 2016 a za 2 roky prevádzky sme prepravili už vyše 415 000 cestujúcich. Spolu na Slovensku prevádzkujeme v roku 2018 už 8 leteckých liniek a ponúkame v predaji kapacitu viac ako 670 000 sedadiel, čo predstavuje až 30-percentný ročný nárast,” doplnil Andras Rado z Wizz Air.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech