Spustil sa výpredaj leteniek po Európe za šialené ceny, ktoré nesmieš premeškať

  • Do 32 destinácií si dnes kúpiš spiatočnú letenku za menej ako 50 eur
  • V ponuke sú napríklad Kodaň, Štokholm, Pisa, Oslo a mnoho ďalších
chap
unsplash.com/pexels.com
  • Do 32 destinácií si dnes kúpiš spiatočnú letenku za menej ako 50 eur
  • V ponuke sú napríklad Kodaň, Štokholm, Pisa, Oslo a mnoho ďalších

V prípade lacných leteniek nikdy nevieš, kedy sa objavia. O to väčšie prekvapenie to je, keď sa ich v jeden deň objavia hneď desiatky, a to do letovísk po celej Európe. Dnes máš jedinečnú príležitosť booknuť si letenky do vybraných destinácií, pričom za spiatočnú nezaplatíš viac ako 50 eur. Ide o sumu, za ktorú si v súčasnosti ani nenatankuješ na road-trip do Tatier. Zato však môžeš navštíviť svetové veľkomestá dýchajúce históriou, ako aj prímorské usadlosti, v ktorých dokonale zrelaxuješ.

Kompletný zoznam leteniek do Európy za akciovú cenu nájdeš TU.

Varšava plná kultúrneho vyžitia

V ponuke je napríklad letenka do Varšavy, ktorá ťa určite zláka svojím nočným životom. Varšava sa po zotmení stáva príťažlivým mestom, ktoré ponúka to najlepšie z poľského divadla, opery a klasickej hudby.

A to všetko za cenu, ktorú si môže dovoliť takmer každý. Takisto tu je dostatok kaviarní, barov a tanečných klubov. Najviac akcií sa tu však odohráva v lete, kedy Varšava hostí festivaly klasickej hudby, jazzu, divadla aj kníh. Spiatočné letenky z Bratislavy sem kúpiš už od 30 eur.

Miláno plné noblesy

Z Bratislavy si môžeš zaletieť za 40 eur aj do Milána, ktoré má vždy čo ponúknuť. Táto metropola Talianska symbolizujúca európsku Mekku módy sa neobmedzila len na honosné značky a drahé kabelky. Na kávičke tu stretneš ľudí, o ktorých si si myslel, že sú iba nápisom na tričku, ale aj bežných Talianov v „žabkách“.

Miláno ponúka značku overenej klasiky v podobe stavieb v luxusnom architektonickom štýle. Ženy tu zažijú nákupno-kultúrne hody, no a muži? Tí predsa vedia, že najlepší futbal sa hrá na San Sire, kde to roztáčajú „rossoneri“ AC Miláno.

V Grécku si príde na svoje každý

Ak ťa to láka do Grécka, za 49 eur sa môžeš ocitnúť v hlavnom mesto malého iónskeho ostrova Korfu, ktoré je presným opakom neatraktívneho hlavného mesta Kréty. Kerkyra, známe aj ako Corfu Town, ponúka pre turistu takmer všetko, čo má historické mesto mať.

Od krásnej architektúry, ktorá pripomína stredoveké talianske Benátky s dvomi veľkými pevnosťami s výhľadom na široké okolie, obchodmi, diskotékami, reštauráciami, múzeami, až po možnosť romantických večerných prechádzok po nábreží.

Na cestu do Škandinávie ti postačí 29 eur

Ak ťa zaujíma skôr výlet na sever, v akcii sa ocitli letenky aj do Nórskeho Osla, teraz ich kúpiš za 29 eur. Niet pochýb, že Škandinávia láka viac dobrodruhov ako slnko milujúcich cestovateľov. Hlavné mesto chladného Nórska si drží svoju povesť miesta, ktorému životné podmienky určuje chladný severák.

V mori sa čľapkať nebudeš, zato ponúka možnosť prejsť sa po jednom z najvýznamnejších nórskych prístavov, obhliadnuť fjordy a nadýchnuť sa skutočne čerstvého vzduchu. Zeleni sa tu darí, rovnako ako žoviálnym severanom s horúcimi srdcami.

Uži si Španielsko ako smotánka

Španielsko patrí medzi žiadané letné destinácie, čo zvykne spôsobovať turistickú preplnenosť niektorých oblastí. Pyrenejský polostrov je našťastie dostatočne veľký, a tak sa tu dá nájsť množstvo lokalít, kde vládne relatívny pokoj a pohoda.

Nie je od veci inšpirovať sa tým, kam najčastejšie jazdia na dovolenku samotní Španieli. Jedným z takýchto miest je Santander. Najväčšou atrakciou sú nádherné pláže, ktorých je 13. Najpreslávenejšia je El Sardinero, ktorú lemuje jedna z najkrajších promenád v Španielsku. Na tej je aj kasíno a množstvo reštaurácií. Na elegantnom Plaza de Italia to žije do neskorých nočných hodín.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech