Štyri hviezdičky luxusu uprostred nedotknutej prírody. Len na skok od Bratislavy

  • Wellness uprostred divokej prírody viac nie je ničím výnimočným a po svete je množstvo komplexov, ktoré to najlepšie z oboch svetov spájajú
  • Podobný projekt vyrástol aj 55 kilometrov za Bratislavou, uprostred Národného parku Neziderské jazero - Seewinkel
ls01
stmartins.at
  • Wellness uprostred divokej prírody viac nie je ničím výnimočným a po svete je množstvo komplexov, ktoré to najlepšie z oboch svetov spájajú
  • Podobný projekt vyrástol aj 55 kilometrov za Bratislavou, uprostred Národného parku Neziderské jazero - Seewinkel

Hoci naše malé Slovensko má čo ponúknuť domácim aj zahraničným návštevníkom, z času na čas predsa len zatúžiš zabehnúť za hranice a skontrolovať, čo nového tam pribudlo. Ak si robíš v tento príjemný jarný deň plány na najbližšie víkendy, nezabudni do svojho cestovateľského zoznamu zaradiť aj luxusný komplex St. Martins Therme & Lodge, ktorý nájdeš len 55 kilometrov za Bratislavou.

St. Martins Therme & Lodge nájdeš v srdci nedotknutej prírody, na jednom z najkrajších miest nášho susedného Rakúska, priamo pri Národnom parku Neziderské jazero – Seewinkel, uprostred regiónu, ktorý patrí do svetového dedičstva UNESCO. Na svoje si tu má prísť pôžitkár aj objaviteľ a pohodlie štvorhviezdičkového ubytovania v spojení s kúpaním v prírodnom jazere, termálnej vode a aj tradícia vinárstva a gastronómie, to majú zaručiť.

A čo to vlastne „lodge“ znamená? Je to ubytovanie situované v nezvyčajnej prírode, ktoré ponúka možnosť dokonale si oddýchnuť plánovaním najbližšieho dobrodružstva alebo relaxom pri prechádzkach. Keď sa k takémuto miestu navyše pripočíta 150 krásnych izieb s komplexnými službami hotela, nejaká tá masáž, horúci bazén, sauna a kozmetika, čo viac si priať.

V ponuke St. Martins Therme & Lodge je aj zážitok zo safari, kedy ťa okolitou divokou prírodou prevedie vyškolený sprievodca a odborník na daný región. V závislosti od ročného obdobia môžeš napríklad pozorovať vtáctvo alebo iné voľne žijúce zvieratá a výlety sú k dispozícii aj v češtine, takže budeš stopercentne rozumieť.

Podľa aktuálnych informácií Booking.com ťa noc v izbe s vlastným balkónom, kúpeľňou s denným svetlom, satelitnou TV s plochou obrazovkou a káblovým pripojením na internet vyjde približne na 280 eur.

Z recenzií návštevníkov je jasne vidieť, že tento rezort má skutočvne niečo do seba a navštevuje ho množstvo Slovákov. Veď predsa takýto luxus len 50 minút od nášho hlavného mesta, to si nechá ujsť len málokto.

Zdroj: stmartins.at

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK