Tento slovenský zlatý mok si môžu dovoliť aj športovci. Proteínové pivo je obrovským hitom

  • Večný problém športovcov milujúcich pivo je s jedinečným slovenským výrobkom zažehnaný
  • Proteínové pivo od rodinnej firmičky Super Slim si môže dopriať každý, hoci aj počas diéty
  • Na trhu nájdeš verziu pre ženy aj pre mužov, a to už v 80 zdravých obchodoch po celom Slovensku
hhh
Instagram
  • Večný problém športovcov milujúcich pivo je s jedinečným slovenským výrobkom zažehnaný
  • Proteínové pivo od rodinnej firmičky Super Slim si môže dopriať každý, hoci aj počas diéty
  • Na trhu nájdeš verziu pre ženy aj pre mužov, a to už v 80 zdravých obchodoch po celom Slovensku

Ivan a Lenka Krošlákovci sú zakladateľmi značky SuperSlim, aktívnymi športovcami a vyznávačmi zdravého životného štýlu. Na slovenský trh prichádzajú s radou potravín pre športovcov, ktorí sa môžu chutne a bez výčitiek do sýtosti najesť aj napriek obmedzujúcej diéte.


Prvým produktom pod hlavičkou SuperSlim boli konjakové cestoviny a z hobby sa po narastajúcom množstve objednávok stala práca na plný úväzok. Z manažérov vo veľkých firmách sa stal základ rodinnej firmy a k cestovinám následne začali pribúdať nové produkty – bezkalorické omáčky alebo nízkokalorické proteínové produkty. „Obaja radi skúšame nové veci a chceli sme svojím zákazníkom ponúknuť len špičkový sortiment prvotriednej kvality, preto sa neustále v tejto oblasti vzdelávame a pritom aj veľa cestujeme, či už po výstavách alebo za dodávateľmi.

Na jednej takejto výstave mimo EÚ, sme jedného dňa narazili na pána, ktorý pridával proteín snáď do všetkých jedál a nápojov, ktoré ponúkal. Som milovník piva, preto ma tento princíp veľmi zaujal a vtedy sa prvýkrát vytvorila myšlienka proteínového pivka. Začali sme zisťovať možnosti, ako to celé zrealizovať, no a ako vidíte, nakoniec sa nám to podarilo. A takto vzniklo proteínové pivo. :)“

#superslim #bear #protein #alkohol #bodytransformation

Príspevok, ktorý zdieľa Super Slim (@superslim.sk),

 

Na výrobu špeciálneho piva Krošlákovci používajú len tie najkvalitnejšie aminokyseliny na trhu a ak si zvedavý na konkrétne čísla, tak Proteínové pivo obsahuje 3,6 % VOL alkoholu a 21,3 gramov proteínov na 330 ml. To je podľa slov Ivana „veľmi dobré pre športovca, pre ktorého je alkohol v malom množstve prínosom, nakoľko uvoľňuje svalstvo, rozťahuje cievy a navádza na príjemný a kvalitný spánok.“

Tento výrobok si vraj mimoriadne zamiloval náš špičkový MMA zápasník, Attila Vegh, ktorý si kartóny piva so sebou údajne zobral aj na prípravu do ďalekého Thajska.

V súčasnosti nájdeš Proteínové pivo v dvoch prevedeniach – pre ženy a pre mužov – približne v 80 kamenných obchodoch po celom Slovensku, v mnohých fitness centrách a na športoviskách, ale aj za hranicami. Tento rok Krošlákovci rozbiehajú svoj biznis v susednom Česku, no ich výrobky nájdeš aj v Srbsku, Slovinsku, Bosne a Hercegovine či Chorvátsku.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech