TOP 6 slovenských Airbnb ubytovaní, v ktorých dokonale zrelaxuješ

  • Kvôli plnohodnotnej dovolenke človek nemusí hneď cestovať za hranice
  • Občas neuškodí vyraziť na cesty a spraviť si predĺžený oddychový víkend niekde mimo mesto, najlepšie s vybitým telefónom
  • Víkend v chatke s výhľadom na Tatry ťa pritom nemusí zďaleka stáť stovky eur
puk
airbnb.com
  • Kvôli plnohodnotnej dovolenke človek nemusí hneď cestovať za hranice
  • Občas neuškodí vyraziť na cesty a spraviť si predĺžený oddychový víkend niekde mimo mesto, najlepšie s vybitým telefónom
  • Víkend v chatke s výhľadom na Tatry ťa pritom nemusí zďaleka stáť stovky eur

Dnes už na Airbnb nájdeš luxusné apartmány, autentické drevenice či párty chaty uprostred lazov len za pár eur. My sme pre teba vybrali 6 tipov na nevšedné ubytovanie, ktoré ti príde vhod pri tvojom najlbližšom plánovaní dovolenky na Slovensku.

Chata s výhľadom na Domašu

Táto moderná chata je ideálna, ak sa rozhodneš stráviť víkend s partiou kamarátov v prírode a niečo si ugrillovať či vyraziť na turistiku. Nejde však o obyčajnú chatu v lese, ale o 8 lôžkový dom s výhľadom priamo na rozľahlé jazero Domaša, ktoré je od ubytovania vzdialené len pár minút. Povolené sú tu aj zvieratá a samozrejme nechýba pripojenie na internet.

Cena: 39 eur

Luxusný apartmán pod štítmi Tatier

Ak hľadáš luxusné ubytovanie s lukratívnou polohou, tento apartmán ti určite padne do oka. Štýlové ubytovanie je vybavené nábytkom z masívneho dreva, plus je tu aj plne vybavená obrovská kuchyňa. V cene máš aj parkovacie miesto.

Cena: 67 eur

150 rokov stará drevenica v Ždiari

Túto chalúpku majitelia udržujú v duchu lokálnych tradícii, bez moderných zbytočností, no čistú a s dobre zariadenou kuchyňou. Pohľad z jej okeníc hostia opisujú ako jeden z najkrajších, aký videli. Niet sa čomu diviť, na lúkach sa tu volne pasie dobytok a všade navôkol sú ihličnaté lesy. Toto ubytovanie nie je pre ľudí, ktorí hľadajú luxus Grand Hotela, ale pre tých, ktorí dávajú prednosť ľudovému ubytovaniu v obkolesení malebnej krajiny.

Cena: 29 eur

Skleníkový dom v Bratislave

Toto ubytovanie ti poskytne vskutku unikátny zážitok, a to najmä ak chceš Bratislavu zažiť trochu inak. Greenhouse, alebo skleníkový dom sa nachádza len pár minút chôdze od centra mesta a máš tu k dispozícii všetko, čo potrebuješ na príjemné zrelaxovanie sa.

Cena: 17 eur

Apartmán s výhľadom na Tatry

Toto moderné ubytovanie je vzdialené len kúsok od mesta Poprad. Lokalita apartmánu je výborným východiskovým bodom pre návštevu hlavných atrakcií regiónu ako sú národné parky Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Slovenský Raj a Pieniny. Navštíviť môžeš aj aquapark Auqacity Poprad, Demänovskú jaskyňu či Dobšinská ľadová jaskyňu. Apartmán je pritom len 10 minút chôdze od vlakovej a autobusovej stanice Poprad-Tatry.

Cena: 37 eur

Slamenný dom pri Klátovskom ramene

Tento domček so slamenou strechou pri Klátovskom ramene sa nachádza neďaleko krásneho vodného mlyna. Zažiť tu môžeš relax, ako aj aktívny oddych, keďže sa tu v lete dá kúpať v Tomášikovskom jazere a v termálnom kúpalisku v Dunajskej Strede.

Odvážnejší sa môžu po okolí povoziť aj na koňoch. Zažiť tu môžeš dokonca aj kiteovanie na Váhu alebo na Dunaji. K dispozícii budeš mať celý dom aj s priľahlým pozemkom a bicykle pre celú rodinu či kotlík.

Cena: 40 eur

Najnovšie videá

Trendové videá