V Bratislave pribudne nové nákupné centrum a obchodné priestory v lákavej lokalite

  • V našom hlavnom meste vyrastie ďalšie nákupné centrum
  • Developer Macho Consulting sľubuje univerzálne podnikateľské priestory v zaujímavej lokalite
camera_titulka4
Macho Consulting
  • V našom hlavnom meste vyrastie ďalšie nákupné centrum
  • Developer Macho Consulting sľubuje univerzálne podnikateľské priestory v zaujímavej lokalite

Len pár minút od centra Bratislavy na križovatke Vajnorskej a Magnetovej ulice s rýchlym spojením s diaľnicou D1. To má byť poloha nového obchodného centra od developera Macho Consulting s názvom Matrix Mall. Niekoľko úspešných projektov spoločnosti (Modrá guľa v Starom Meste, Appollis na Prievozskej ulici alebo Galvaniho dvory) sľubuje zaujímavé priestory.

Podľa prvých zverejnených informácií by sa malo jednať o univerzálne podnikateľské priestory. Majú byť variabilné a spájať obchod aj administratívu. V rámci každej z budúcich prevádzok s rozlohou od 110 m2 sa počíta s plochou pre showroom, administratívne zázemie aj so skladovými priestormi. Bonusom pre budúcich záujemcov o prevádzky v Matrix Mall má byť možnosť v poslednej fáze pred odovzdaním si ich podľa vlastných predstáv prispôsobiť .

Zoznam nájomníkov ešte nie je jasný. „V súčasnej dobe je už spustený teasingový web. Podrobnejšie informácie budú záujemcom sprístupnené v lete. Keďže vytvárame nový koncept, ktorý môžete poznať zo zahraničia, ale u nás ešte nie je bežným, dáme si záležať na výbere jednotlivých nájomcov. Je dôležité aby tvorili súhru a projekt bol zaujímavý pre nájomcov, ale aj pre ich budúcich klientov,“ povedala Mária Lovecká, manažérka spoločnosti Macho Consulting.

Budova, ktorej konečná cena ešte nie je známa, má byť špecifická okrem funkčnosti aj výnimočným architektonickým riešením fasády, výraznými svetelnými prvkami a najmodernejšou technológiou vo vnútri. Celý projekt má mať rozlohu viac ako 3 200 metrov štvorcových a výstavba začať už túto jeseň.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech