Ľuboš Fellner: Na Slovensku bude v marci kvôli koronavírusu veľa mŕtvych. Choďte radšej na dovolenku

  • Šéf slovenskej cestovnej kancelárie Bubo nakrútil dve videá, v ktorých nabáda ako ochranu pred koronavírusom cestovanie
  • Podprahovo to vyznieva tak, že Fellner vyzýva na cestovanie cez svoju kanceláriu, aby sa ľudia vyhli vírusu
BeFunky-collage (1)
Youtube BUBO
  • Šéf slovenskej cestovnej kancelárie Bubo nakrútil dve videá, v ktorých nabáda ako ochranu pred koronavírusom cestovanie
  • Podprahovo to vyznieva tak, že Fellner vyzýva na cestovanie cez svoju kanceláriu, aby sa ľudia vyhli vírusu

„Keď príde teplo, koronavírus zmizne. Cestujte a nedajte sa zdeptať.“ O tom je presvedčený Ľuboš Fellner, šéf slovenskej cestovnej kancelárie Bubo, ktorý včera na sociálnych sieťach vyvolal svojím vlogom rozruch.

Fellner v prvom videu odporúča ľuďom vycestovať za hranice Slovenska, aby sa vyhli koronavírusu. Divákov nabáda, aby odišli do teplých krajín, pretože tam je veľmi malá šanca na získanie tohto nebezpečného vírusu.

„Koronavírus neznáša teplo. To, čo vy milujete, on neznáša,“  hovorí Fellner. „Je to rada, ktorú vám politici dať nemôžu,“ dodáva. Súčasne hovorí, že jeho nápady sú pre elitu. „Tú politici chudobným poradiť nemôžu, ale on to elite ponúknuť môže,“ tvrdí vo videu.

„Keď ste silní, najedení a vyspatí, tak aj keď ide okolo vás koronavírus, nenakazí vás,“ vysvetľuje Fellner. „Na Slovensku bude v marci veľmi zle a bude pribúdať počet mŕtvych ľudí,“ varuje pred vírusom. Fellner však hovorí, že aj pri tom najhoršom scenári zomrie omnoho menej ľudí, ako na obyčajnú chrípku.

Nechcú im stornovať lety do postihnutých krajín

Video môže pôsobiť ako netradičný marketing spoločnosti a nabádať na cestovanie cez Bubo v období, ktoré nie je veľmi vhodné.

Po internetovom rozruchu, ktorý spôsobil prvým videom, nakrútil Fellner druhý príspevok, v ktorom sa vyjadruje k tomu, ako v skutočnosti svoje pôvodné video myslel a na konci videa opäť nabáda na cestovanie.

V najnovšom príspevku povedal, že svoju cestovnú kanceláriu nerobí pre každého a svojou ponukou nemôže vyhovieť všetkým. Cestovná kancelária Bubo má v ponuke drahšie a luxusnejšie zájazdy, ktoré si nemôže dovoliť každý.

„Dnešný koronavírus je absolútna, ale absolútna hlúposť,“ hovorí vo videu s tým, že ľudia šíria poplašné správy a keď sa oteplí, vírus automaticky zmizne.

Obe videá však už z YouTube zmizli a Fellner ich stiahol a na svojom FB sa ospravedlnil.

Ak došlo k nedorozumeniam a niekoho som sa nechtiac dotkol, ospravedlňujem sa vám, Ľuboš Fellner.

Gepostet von BUBO am Dienstag, 10. März 2020

Fellner hovorí o tom, že je lekár a podobné informácie sa šírili aj pri koronavíruse SARS, ktorý taktiež vystrašil svet. Súčasne však priznáva, že so všetkými opatreniami súhlasí a je za ne rád.

Na Facebooku sa začala šíriť informácia, že cestovná kancelária Bubo odmieta zrušiť cestu do Japonska. Na sociálnej sieti sa na to sťažuje jeden z používateľov.

„Navyše p. Fellner drzo zavádza. Mám objednaný zájazd do Japonska, ktorý Bubo odmieta zrušiť, lebo veď koronavírus nie je dôvod na rušenie zájazdu a zároveň ústami svojho majiteľa nabáda ľudí, aby sa vyhli COVID-19 tým, že budú cestovať s Bubo,“ píše Martin Kluch na FB.

Chudobni zdochnite a bohati cestuje s nami.https://www.youtube.com/watch?v=YUH_8Iexwzs&feature=youtu.be&…

Gepostet von Martin Kluch am Dienstag, 10. März 2020

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech