Ľudia predávajú nahé fotky na pomoc Ukrajine. Už zarobili 700 000 dolárov

  • Začalo to ako žart, z ktorého je dnes slušne zarábajúci projekt
  • Ženy s tým prestanú až vtedy, keď Putin zomrie a Rusko zastaví svoju agresiu
TerOnlyFans
TerOnlyFans
  • Začalo to ako žart, z ktorého je dnes slušne zarábajúci projekt
  • Ženy s tým prestanú až vtedy, keď Putin zomrie a Rusko zastaví svoju agresiu

23-ročná Nastsassia Nasko – pôvodom z Bieloruska, no žijúca v Kyjeve – sa snažila dostať svojho známeho z ostreľovaného Charkova. Na jej žiadosť o odvoz však nikto nereagoval, tak zo žartu dopísala na svoj Twitter, že danému človeku pošle svoju nahú fotografiu. Len behom 5 minút jej prišlo vyše 10 správ. Známeho napokon vďaka tomu z Charkova dostala.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa anasty (@evrlstng_winter)

Takto sa zrodil nápad s názvom TerOnlyFans (Ter je skratka pre teritoriálnu obranu), ktorý za 3 mesiace zarobil už asi 700 000 eur. Jeho súčasťou je približne 40 ľudí, väčšinou žien a zopár mužov, ktorí za peniaze ponúkajú svoje akty.

No na rozdiel od známeho OnlyFans, z toho, čo takýmto spôsobom vyzbierajú, si podľa vlastných slov nenechávajú nič a takmer všetko posielajú ukrajinskej armáde, prípadne časť sumy išla podľa Nasky aj na charitatívne účely pre utečencov.

Pre zaujímavosť, 10 žien so skupiny ma skúsenosti aj s OnlyFans, s ktorým okrem takmer rovnakého názvu a systému nemá tento projekt nič spoločné.

Hrdá na projekt, ktorý skončí, keď Putin zomrie

Cítim sa šťastná, pretože môžem podporiť ľudí na Ukrajine a ukázať, že nie všetci Bielorusi majú radi Rusov a že sme dobrí ľudia. Chceme pomôcť našim susedom. Tento projekt ukončíme, keď Putin zomrie a Rusko zastaví ich agresiu,“ hovorí pre Insider rodená Bieloruska.

Väčšina darcov pochádza podľa jej slov priamo z Ukrajiny, no nájdu sa aj zo zvyšku sveta. Najvyššiu sumu, ktorú od niekoho dostali, bolo 2 800 dolárov v kryptomene.

Každá hrivna, ktorú darujete, pomôže Ukrajine vyhrať,“ píše sa hneď v úvode stránky TerOnlyFans, ktorú je možné prepnúť z ukrajinčiny do angličtiny. Aktuálne tam svieti suma vyše 23 miliónov hrivien, čo je v prepočte vyše 700 000 eur. 

Medzi pravidlami stránky sa dočítaš napríklad to, že každá fotka, ktorú dostaneš, je čerstvá (teda spravená za posledných 24 hodín) a ide o originál. Jednoducho, je zakázané posielať tú istú fotku viacerým darcom. „Nepokúšajte sa presvedčiť účastníkov, aby vám ukázali viac, ako je pre nich príjemné ukázať,“ píše sa ďalej na stránke.

Nasko pre Insider zdôrazňuje, že nie sú žiadne sexuálne pracovníčky. Aktuálne žije v Poľsku, kam ušla pred vojnou. Odtiaľ riadi projekt TerOnlyFans, no ako už bolo povedané, z týchto peňazí si nenecháva nič, živí sa ako marketingová manažérka v e-športovej spoločnosti.

Zamestnanie, ktoré ich živí, majú pochopiteľne aj ďalší členovia, čo TerOnlyFans pripomína aj na svojej stránke s tým, že fotka môže prísť trochu s oneskorením, keďže všetci majú aj svoje bežné životy.

Zdroje: Insider, TerOnlyFans

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá