Ľudia v Banskej Bystrici začali Kotlebovi nosiť krabice, takto môže byť zbalený raz, dva

  • Župný úrad v Banskej Bystrici v najbližších týždňoch stratí svojho "vodcu" v zelenom tričku. Aby však župan z ĽSNS nemusel merať dlhú cestu do obchodu s krabicami, Slováci sa mu rozhodli pomôcť a pár mu ich priniesť rovno pred dvere.
ko
youtube.com/rafavideoart/pixabay.com
  • Župný úrad v Banskej Bystrici v najbližších týždňoch stratí svojho "vodcu" v zelenom tričku. Aby však župan z ĽSNS nemusel merať dlhú cestu do obchodu s krabicami, Slováci sa mu rozhodli pomôcť a pár mu ich priniesť rovno pred dvere.

Marián Kotleba to v týchto dňoch asi nebude mať ľahké. V krajských voľbách dostal o 50-tisíc hlasov menej ako jeho súper Ján Lunter, a tak bude musieť v najbližších týždňoch opustiť úrad.

Sťahovanie sa však často vie pretiahnuť na celkom dlhú dobu spojenú s veľkým stresom. A ešte aby človek na starom mieste niečo nezabudol. Vedomí sú si toho aj aj voliči Jána Luntera, ktorí sa rozhodli zelenému županovi uľahčiť jeho cestu z úradu a priniesli mu s kebabom v ruke hneď niekoľko krabíc, do ktorých sa môže pohodlne pobaliť.

 

„Po prehratých voľbách padne Kotlebovciam určite vhod, keď im pred úrad BBSK hodíme zopár krabíc, aby si mali do čoho zbaliť veci a mohli tak čo najskôr vypadnúť . Preto neváhajte, uchopte doma starú krabicu od topánok/banánov a prineste ju v pondelok 6.11.2017 medzi 06.00 a 08.00 pred budovu BBSK. Keď tam už budete, tak stačí ak krabicu letmým švihom hodíte pred vchod a tam si ju už niekto zoberie. Verím, že sa nám spolu podarí spraviť poriadnu kopu krabíc a ušetriť tak vodcovi cestu do Hornbachu. Na straˇy!,“ píše sa na stránke Facebookovej udalosti s názvom: Zbierka kartónových krabíc pre Kotlebu.

 

 

 

 

Tento rok sa Banskobystrický kraj vo velebnej účasti naozaj blysol, k urnám sa vydalo celkovo 40 % ľudí. Kotleba však získal len 23 %, zatiaľ čo Lunter dosiahol 49 % hlasov. Podľa vyjadrení novo zvoleného župana prvé, čo plánuje po vstupe do župného úradu, je poriadne vyvetrať.

Volebný víkend dobre nedopadol ani pre červený Smer, tí svojich županov spolu s vládnymi spojencami zasiali len v Trenčíne a Nitre. Vo voľbách stratili Levice, Prešov a tiež Košice. V Bratislave zase prehral favorizovaný Milan Ftáčnik, ktorého predbehol Juraj Droba z najsilnejšej opozičnej strany Sloboda a solidarita (SaS).

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK