Luxus nie je to jediné, čo Roličky ponúkajú. V byte za takmer milión eur sa ti na terasu možno zmestí aj vrtuľník

  • Nájsť nehnuteľnosť, ktorá ti poskytne veľkorysé priestory, luxusný výhľad a skvelú vybavenosť môže byť problémom
  • Tieto vlastnosti ti ponúknu byty v rezidencii Roličky, nachádzajúcej sa v Bratislave
pjimage (50)
Stanka Kukuľová
  • Nájsť nehnuteľnosť, ktorá ti poskytne veľkorysé priestory, luxusný výhľad a skvelú vybavenosť môže byť problémom
  • Tieto vlastnosti ti ponúknu byty v rezidencii Roličky, nachádzajúcej sa v Bratislave

Rezidenčný projekt Roličky sa nachádza na Tupého ulici v lokalite bratislavskej Koliby, ktorá nájomníkom zabezpečí krásny výhľad na Malé Karpaty. Projekt pozostáva z jednotlivých viladomov, ktoré sú rozdelené na tri samostatné byty.

Každý z bytov sa rozprestiera na vlastnom podlaží, pričom ich vstup je originálne vyriešený – výťahom z garáže. Ide o 4-izbové byty s dostatkom súkromia. Výmera bytov je rôzna, pohybuje sa v rozmedzí od 134,97 metrov štvorcových do 167,92. Súčasťou niektorých bytov je terasa, pozemok alebo átrium. 

zdroj: Fedors Group

K bytu prislúcha aj pivničný priestor a súkromná podzemná garáž nachádzajúca sa pod každým viladomom. V jednej garáži sa nachádza 6 parkovacích miest, ktorých cena je zahrnutá v cene bytov.

Vysoké stropy a kvalitné materiály

Na výstavbu jednotlivých viladomov boli použité tie najkvalitnejšie materiály, ako je napríklad obklad z pravej keramiky, ktorý nevyžaduje ďalšiu úpravu. Ako sme už spomínali, súčasťou každého domu je výťah a jednotlivé byty sú predávané v „holom“ stave.

zdroj: Stanka Kukuľová

Záujemcu však dokážu osloviť veľmi rýchlo, a to stropmi vysokými od 2,75 m do 2,9 m a celosklenenými hliníkovými oknami s elektrickými žalúziami. Keďže je byt plný obrovských okien je jasné, že prísun svetla je samozrejmosťou. 

Byty vyzerajú takmer totožne, pretože v každom z nich sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou, tri ďalšie izby, toaleta, dve kúpeľne a špajza s kotolňou. Zaujímavosťou je, že bytové priestory disponujú podlahovým kúrením s úsporným kondenzačným kotlom.

zdroj: Stanka Kukuľová

Dostupnosť

Hoci sa z niektorých bytov už tešia noví majiteľa, nájdeme aj také, ktoré sú stále na predaj. Spoločnosť Fedors Group ponúka napríklad 4-izbový byt s veľkou terasou v jednom z viladomov. Byt nachádzajúci sa na najvyššom podlaží disponuje obrovskou strešnou terasou s rozlohou 65,5 metrov štvorcových a loggiou s rozlohou 21 metrov štvorcových. Rozloha samotného bytu predstavuje 136 metrov štvorcových.

Aj keď ide o holobyt, nový majiteľ sa už nebude musieť starať o omietky, zelené átrium nachádzajúce sa priamo v byte a o exteriérové hliníkové žalúzie. Byt taktiež disponuje hliníkovými oknami REYNAERS s izolačným trojsklom a technológiou vysokého útlmu hluku, murovanými tehlovými vnútrobytovými priečkami a medzibytovými priečkami z akustických tehál so zvýšenou nepriezvučnosťou.

zdroj: Stanka Kukuľová

Nový majiteľ však má možnosť dokončenia bytu do štandardu, ktoré je možné zaobstarať aj na základe požiadaviek klienta. 

Príroda neďaleko centra

Lákadlom je lukratívna lokalita na bratislavskej Kolibe, z ktorej je na dosah nie len príroda, ale aj centrum mesta. Približne 2 kilometre od Roličiek sa nachádza napríklad Polus a Central, veľké množstvo gastro prevádzok, športovísk, školských a predškolských zariadení a iných sociálnych možností.

zdroj: Stanka Kukuľová

Neďaleko rezidencie nájdeš aj podkolibský les a svahy Malých Karpát, ktoré uvítajú najmä milovníci prírody a turistiky. 

Cena tohto bytu je 780-tisíc eur. Zahŕňa aj parkovacie miesta a pivnicu v suteréne domu s rozlohou 16 metrov štvorcových. 

zdroj: Stanka Kukuľová
zdroj: Stanka Kukuľová
Zdroj: Fedors Group

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá