Luxusný penzión prirovnávajú zákazníci k Boutique hotelu. Jeho majiteľkou je bývalá partnerka slovenského „superšportovca“

  • Bývalá partnerka Petra Sagana je majiteľkou luxusného penziónu pri Dolnom Kubíne
  • Penzión je unikátny svojím súkromím a vybavenosťou
pjimage – 2021-08-11T143832.048
Facebook/Villa Helia
  • Bývalá partnerka Petra Sagana je majiteľkou luxusného penziónu pri Dolnom Kubíne
  • Penzión je unikátny svojím súkromím a vybavenosťou

Penzión Villa Helia sa nachádza v Dolnom Kubíne a jeho majiteľkou je Katarína Saganová a jej rodičia Iveta a Pavol Smolkovci. Luxusný penzión poskytuje svojim hosťom ubytovanie v moderných izbách, z ktorých vyžaruje zmysel pre detail a cit.

„Kvalitou ubytovania a celkového prístupu ho naši spokojní návštevníci často prirovnávajú k Boutique hotelu,“ uvádza sa na webe penziónu. Jednotlivé apartmány sú ladené do béžových farieb a zariadené sú tmavým dreveným nábytkom. V každom apartmáne na hostí čaká priestranná obývacia izba s televíziou, kuchynka s malou jedálňou a kúpeľňa so sprchovým kútom.

zdroj: Facebook/Villa Helia

Súčasťou takmer každej izby je privátna vírivka. Tá sa nachádza pod holým nebom, dostupná je 24/7 a pozostáva z vodných trysiek, ktoré dokážu uvoľniť celé pohybové ústrojenstvo. „Stres a napätie z hektických dní pomôže uvoľniť aj pohárik dobrého prosecca a celkovo Vám pobyt v súkromnej jacuzzi podporí tvorbu endorfínov, ktoré navodia pocit šťastia a pokoja,“ píše sa na webe. 

Penzión je aj obľúbenou zastávkou hostí, ktorí na Oravu prišli kvôli turistike. V jeho blízkosti sa totiž nachádza pešia trasa na Ostrú a Tupú skalu, kde v minulosti archeológovia našli pozostatky pravekej dediny. 

zdroj: Facebook/Villa Helia

Ak však ideš iba za oddychom, okrem vírivky ťa tu bude čakať aj wellness s masážami a saunami. Súčasťou penziónu je aj multimediálna klubovňa a terasy, ktoré ti poskytnú výhľad na krásnu okolitú prírodu. 

Cena za apartmán sa pohybuje na úrovni od 149 eur za noc do 199 eur za noc: záleží od obdobia, kedy sa hostia chcú ubytovať. V cene ubytovania sú privátna vírivka s privátnou infrasaunou, raňajky, káva, biopalivo do biokrbu a hotelová kozmetika značky L´OCCITANE. Samozrejmosťou sú aj papuče, WIFI a parkovanie. 

zdroj: Facebook/Villa Helia

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá