Má iba 9 rokov a ročne si sám zarobí 30 miliónov dolárov. Jeho radosť z hračiek je nákazlivá

  • Ryan Kaji je detským milionárom
  • Populárnym sa stal vďaka jeho youtubovým videám
Ilustračný obrázok
Ilustračný obrázok, Instagram/gdnonline, Instagram/ryansmysteryplaydate
  • Ryan Kaji je detským milionárom
  • Populárnym sa stal vďaka jeho youtubovým videám

Ryan Kaji je jedným z najpopulárnejších youtuberov na svete. Konkrétne jedným z najviac zarábajúcich. Chlapec sa na YouTube prvýkrát objavil ako trojročný, pričom v jeho prvých domácich videách rozbaľoval a komentoval hračky. Vďaka jeho charizme mali náhle videá miliardy zhliadnutí.

Dnes si deväťročný chlapec zarobí ročne takmer 30 miliónov dolárov iba vďaka unboxingu. Drží si tak titul najlepšie plateného youtubera. Stále však hovoríme iba o číslach, ktoré mu na účte pípajú vďaka YouTube. Chlapec má však k dispozícii aj „bokovky,“ ktorých sumy predstavujú ešte závratnejšie čísla.

Veľkolepé privítanie

Ako sme už uviedli, Ryan Kaji z Texasu zarobil vďaka videám 30-miliónov. Odhaduje sa, že ďalších 200-miliónov dolárov si na konto pripísal vďaka hračkám a oblečeniu, ktoré niesli názov značky Ryan’s World. Reč je napríklad o pyžamách Marks & Spencer, či o uzavretí zmluvy s Walmartom aj značkou obuvi Skechers. Aby toho nebolo málo, podpísali tiež nezverejnený, no pravdepodobne niekoľkomiliónový kontrakt s televíznou stanicou Nickelodeon.

V súvislosti so spoločnosťou Walmart je nutné dodať aj, že uvedenie Ryanových hračiek na trh bolo viac ako veľkolepé. Počas predstavenia produktov sa konalo aj jeho stretnutie s fanúšikmi v obchode v Bentonville v Arkansase. Mladého youtubera zaplavili tisíce malých fanúšikov, pričom mávajúcu detskú hviezdu ťahali v nákupnom vozíku pomedzi uličkami.

Bloomberg uvádza, že podľa odhadov Ryan počas troch rokov zarobil viac ako ktorýkoľvek iný youtuber. Analytická spoločnosť Tubular Labs totiž uvádza, že ľudia na jeho hlavnom kanáli sledujú videá každý deň takmer 1 milión hodín.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan’s Mystery Playdate (@ryansmysteryplaydate)

Chybu napravili..

Kaji, ktorý je dnes označovaný za yotubera, ktorý ovplyvňuje milióny detí, začal s tvorbou videí v marci 2015. Nakoľko v tom čase sám sledoval kontent podobného charakteru, matky sa spýtal, ako je možné, že on YouTube ešte nemá. Rodičia „chybu“ napravili a konto mu vytvorili.

Dnes si vďaka synovej sláve zmenili skutočné priezviská Guan, na také, ktoré korešpondujú s kanálom ich dieťaťa. Videá naberali na popularite, pričom jeho najobľúbenejšie video má viac ako 2 miliardy zhliadnutí.

Má 15, no už valcuje svet. Bola vyhlásená za Dieťa roka a týmto vedeckým objavom tromfla aj skúsených vedcov

Mnoho rodičov sa vraj ale v dôsledku podobných videí borí problémami s výchovou. Uvádzajú, že je ťažké ratolestiam vysvetliť, že nemôžu každodenne vlastniť nový druh hračky rovnako, ako ich obľúbený youtuber.

Insider tiež uvádza, že rodičia tvrdia, že ich deti majú dojem, že Ryan je ich najlepším priateľom. Portál The Guardian uvádza, že deti pri obrazovkách od malička vnímajú konzumné správanie. Aj napriek tomu, že Ryan sa stal milionárom skôr než väčšina zbohatlíkov, na peniaze si chvíľu počká. Jeho rodičia totiž pre Forbes uviedli, že zárobkov sa chlapec dotkne až v dospelosti.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gulf Daily News (@gdnonline)

Zdroje: bloomberg, Insider, theguardian.com, forbes

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech