Maďarský pivovar ponúka basu prémiového piva každému, kto si z miestneho útulku adoptuje psa

  • V Budapešti nie je ľudom osud štvornohých bezdomovcov ľahostajný. Dôkazom toho je aj najnovšia kampaň miestneho útulku, ktorý si pre každého, kto poskytne psíkovi nový domov, pripravil v spolupráci s pivovarom jedno veľmi špeciálne poďakovanie.
shelter
beerbrewingtoday.com/pinterest.com
  • V Budapešti nie je ľudom osud štvornohých bezdomovcov ľahostajný. Dôkazom toho je aj najnovšia kampaň miestneho útulku, ktorý si pre každého, kto poskytne psíkovi nový domov, pripravil v spolupráci s pivovarom jedno veľmi špeciálne poďakovanie.

Budapeštiansky pivovar Mad Scientist Brewery prišiel so skvelým nápadom, ako zvýšiť povedomie ľudí o opustených psíkoch v miestnom útulku a pomôcť im tak v boji o nový, lepší domov. Majiteľ pivovaru Tamas Szilagyi sa v rozhovore vyjadril, že chce týmto činom prilákať pozornosť ľudí na psíkov z útulku Noe Animal Sanctuary a ukázať, že títo chlpáči nie sú o nič horší, ako ostatné psíky, ktoré mali väčšie šťastie. „Nie sú to odpadky, ktoré by ste len tak mohli vyhodiť na ulicu,“ dodal na záver rozhovoru.

zdroj fotografie:wp.com

Útulok Noe Animal Sanctuary poskytuje prístrešok približne 1000 zvieratám, no nejedná sa iba o psíkov. Ich hosťami sú tiež líšky, jelene alebo rôzne poľnohospodárske zvieratá.Pre mnohé z týchto nešťastníkov je toto, žiaľ, ich cieľová stanica. Majitelia útulku sa však snažia o presný opak – zabezpečiť každému psíkovi druhý domov, a to za akúkoľvek cenu. Útulok je preto zapojený do mnohých aktivít, propagácií a kampaní na zvýšenie záujmu ľudí o tieto psíky.

zdroj fotografie:insidehook.com

Práve jednou z takýchto kampaní je aj najnovšia „pivná kampaň“, ktorá spočíva v spolupráci s miestnym pivovarom. Ten sa rozhodol, že každému dobrému človeku, ktorý si z tohto útulku adoptuje psíka, daruje zdarma prepravku fľaškových pív. To však nie je všetko! Pivovar si dal za cieľ vytvoriť špeciálne zloženie každej prepravky, aby pivá, ktoré bude obsahovať, presne sedeli k výzoru a povahe adoptovaného psíka.

Hovorkyňa útulku Kinga Schneider v rozhovore povedala, že sú z tohto nápadu mimoriadne nadšení a zdá sa, že ľuďom v Budapešti sa takáto ponuka pozdáva tiež. V posledných dňoch totiž v útulku zaznamenali jasný nárast v počte adopcií, z čoho sa určite najviac tešia samotné psíky. A čo ty, presvedčila by ťa takáto ponuka k tomu, aby si si z útulku vzal nového štvornohého miláčika? Daj nám vedieť v komentári.

zdroj:globalnews.ca, interez.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK