Maďarský Prezi prišiel s appkou, ktorá sa môže stať gamechangerom

Martin Kráľ / 10. februára 2015 / Business

Platforma Prezi sa stala známa po celom svete vďaka novému prístupu ku prezentáciám. Podobný princíp využili aj pri svojej novej appke „Nutshell“, ktorá milo prekvapila.

 

Prezentačná platforma Prezi, ktorú väčšina z vás dobre pozná, prišla s vlastnou appkou Nutshell, ktorá absolútne nesúvisí so samotnou platformou. Prezi sa stalo populárnym hlavne vďaka svojej legendárnej slideshow a na Nutshell sa snažili aplikovať podobný out-of-the-box prístup. Podarilo sa im to? Podľa môjho názoru áno a AKO.

 

Nutshell spraví z vašich fotiek krátky video zážitok ;)

 

Appka vyzerá skvelo a Nutshell urobí aj z pôvodne nudného videa (koláž fotiek) famózny zážitok. Vyskúšajte nasnímať 3 fotky, ktoré vám Nutshell spojí do videa a následne môžete pridať efekty, ktoré sa vám v danej situácii najviac hodia. Výsledok je úžasný. V momente, keď stlačíte button na spravenie fotky, video sa spomalí, aby sa váš pridaný efekt ešte zvýraznil. Appka je k dispozícii zatiaľ iba pre iOS, vývojári ohlásili aj verziu pre Android. Výsledok si môžete potom pohodlne sharovať na sociálnych sieťach.

Doba praje content sharing appkam a priznávam, že mňa Nutshell očaril. Dúfam, že postupne budú pribúdať nové efekty a možnosti editácie. Výsledok je zatiaľ viacej ako pozitívny a dovolím si tvrdiť, že o tejto appke budeme ešte veľa počuť.

 

Za mňa palec HORE!

 

Zdroj: Nutshell.com

Pridať komentár (0)