Maďar­ský Pre­zi pri­šiel s app­kou, kto­rá sa môže stať game­chan­ge­rom

Martin Kráľ / 10. februára 2015 / Business

Plat­for­ma Pre­zi sa sta­la zná­ma po celom sve­te vďa­ka nové­mu prí­stu­pu ku pre­zen­tá­ciám. Podob­ný prin­cíp využi­li aj pri svo­jej novej app­ke “Nuts­hell”, kto­rá milo prek­va­pi­la.

 

Prezentačná platforma Prezi, ktorú väčšina z vás dobre pozná, prišla s vlastnou appkou Nutshell, ktorá absolútne nesúvisí so samotnou platformou. Prezi sa stalo populárnym hlavne vďaka svojej legendárnej slideshow a na Nutshell sa snažili aplikovať podobný out-of-the-box prístup. Podarilo sa im to? Podľa môjho názoru áno a AKO.

 

Nutshell spraví z vašich fotiek krátky video zážitok ;)

 

Appka vyzerá skvelo a Nutshell urobí aj z pôvodne nudného videa (koláž fotiek) famózny zážitok. Vyskúšajte nasnímať 3 fotky, ktoré vám Nutshell spojí do videa a následne môžete pridať efekty, ktoré sa vám v danej situácii najviac hodia. Výsledok je úžasný. V momente, keď stlačíte button na spravenie fotky, video sa spomalí, aby sa váš pridaný efekt ešte zvýraznil. Appka je k dispozícii zatiaľ iba pre iOS, vývojári ohlásili aj verziu pre Android. Výsledok si môžete potom pohodlne sharovať na sociálnych sieťach.

Doba praje content sharing appkam a priznávam, že mňa Nutshell očaril. Dúfam, že postupne budú pribúdať nové efekty a možnosti editácie. Výsledok je zatiaľ viacej ako pozitívny a dovolím si tvrdiť, že o tejto appke budeme ešte veľa počuť.

 

Za mňa palec HORE!

 

Zdroj: Nutshell.com

Pridať komentár (0)