Majiteľ reštaurácií PRIMI: Rekonštruujeme, staviame a pripravujeme naše letné terasy

  • Spoločnosť zamestnáva viac ako 1 400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a v Rakúsku, spolu v siedmich mestách.
slovak-vieden
medusagroup
  • Spoločnosť zamestnáva viac ako 1 400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a v Rakúsku, spolu v siedmich mestách.

Skupina Medusa, ktorá je najväčšou slovenskou gastrospoločnosťou, už pred dvomi týždňami zatvorila svoje reštaurácie, bary a kluby. Počas povinného zatvorenia prevádzok sa sústredí na prípravu na letnú sezónu, ktorá, ako vedenie spoločnosti dúfa, začne už bez obmedzení. „Samozrejme, všetci dúfame, že kríza potrvá čo najkratšie a tak sa snažíme nezlenivieť. Veľmi chceme veriť, že leto už bude bez dnešných nevyhnutných obmedzení a tak pri dodržaní všetkých krízových hygienických opatrení dokonca rekonštruujeme, staviame a pripravujeme napríklad naše letné terasy, aby sme si uvoľnenie dnešných uzáver vychutnali na čerstvom vzduchu v čo najkrajšom prostredí,“ uviedol pre agentúru SITA CEO skupiny Medusa Peter Štecko.

Všetky prevádzky skupiny Medusa sú aktuálne prázdne, s malou výnimkou niektorých kantín v závodoch, ktoré neprerušili svoju činnosť úplne. „Časť kolegov je po dohode na dovolenke, časť je doma z dôvodu prekážky na strane zamestnávateľa, časť na OČR,“ dodal Štecko. Na sociálnych sieťach Medusy zatiaľ šéfkuchári jednotlivých reštaurácií zverejňujú svoje domáce recepty. Dobrovoľníci zas v kuchyniach pečú pizze a pripravujú ovocné freshe pre bratislavských zdravotníkov a ich pomocníkov.

Na svojom facebooku uvádzajú: Chystáme pre vás úplne novú terasu v našom Kubu Aupark s krásnym novým nábytkom a taktiež pracujeme aj na vynovení nášho Primi Eurovea. Tešiť sa môžete na zrekonštruovaný pavilón a kompletne vynovené toalety. Veríme, že si leto na terase vychutnáte pri obľúbených drinkoch

Medusa vznikla v roku 2003 otvorením podniku Medusa pod Michalskou bránou. Postupne sa stala lídrom v oblasti gastronómie a nočného života v Bratislave a rozšírila svoje pôsobenie o ďalšie prevádzky na Slovensku, v Prahe a v Rakúsku. Spoločnosť zamestnáva viac ako 1 400 zamestnancov vo viac ako 40 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a v Rakúsku, spolu v siedmich mestách. Medzi významné projekty patrí jej vlastný vzdelávací program a systém Medusa Academy a vlastný lojalitný systém MedusaCard s viac ako 120 000 členmi.

zdroj: sita

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech