Malá rodinná firma z Topoľčian predstavila revolučný produkt. Zamilovali si ho aj celebrity z Ameriky

  • Enebire prišla s alternatívou kávy
  • Dlhoročné skúsenosti pretavili do ich energetického spreju
enebire
reprofoto: Instagram/enebire
  • Enebire prišla s alternatívou kávy
  • Dlhoročné skúsenosti pretavili do ich energetického spreju

V dnešnej uponáhľanej dobe a spoločnosti si začneme vážiť aj fakt, že ráno stihneme vypiť kávu v pokoji a pohodlí domova. Povzbudivé účinky kávy nám neraz pomôžu pri zvládaní náročnejších dní. Priznajme si však, že nie vždy si v týchto stresom nabitých dňoch nájdeme čas na samotnú prípravu tohto ranného nakopávača. 

Spoločnosť Enebire z Topoľčian prišla s revolučným nápadom energetických kávových sprejov, z ktorých si hneď po prebudení nastriekaš pod jazyk a budeš mať pocit, akoby si prespal celú noc.

Nechceli však vyrábať len produkt – ich filozofia má hodnotový rozmer v podobe udržateľnosti, ekológie a spoločenskej zodpovednosti.

Európsky trh bol slabý

Celý projekt môžeme nazvať aj rodinným biznisom, pretože jeho hlavou a srdcom sú manželia Pavol a Katarína spolu s jej mamou Gabrielou Tova.

Myšlienka vybudovania spoločného biznisu sa zrodila pred niekoľkými rokmi počas spoločného stretnutia v USA, kde Gabriela dlhé roky pôsobí ako doktorka. Má súkromnú ambulanciu v New Yorku, v ktorej sa zameriava na liečbu a výskum alternatívnej medicíny.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @enebire

Pacienti, ktorí sa vracali späť do Európy, boli často nútení cestovať s kuframi plnými vitamínov a minerálov, ktoré im odporučila. Bolo to tak preto, lebo produkty, ktoré boli dostupné na európskom trhu, nezodpovedali viacerým kritériám doktorky. Kvalita, množstvo, cena, ale aj kombinácia jednotlivých vitamínov a minerálov.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá