Máme nového super milionára. Slovák vyhral v Jackpote takmer 59 miliónov eur

  • Od piatka je o pár miliónov bohatší muž z Košického kraja
  • V Jackpote vyhral takmer 59 miliónov eur
TASR/AP-Vadim Ghirda, TASR/AP-Petr David Jose
  • Od piatka je o pár miliónov bohatší muž z Košického kraja
  • V Jackpote vyhral takmer 59 miliónov eur

Piatok 16.10. sa stal zlomovým dňom pre muža z Košického kraja. V Eurojackpote vyhral neuveriteľných takmer 59 miliónov eur (58 807 427,70 €).

Magické čísla boli 11, 35, 50, 44, 5, 4, 10. Výsledky  si môžeš pozrieť na stránke Tiposu.

Slovák stavil dve eurá a vyhral viac ako 5 miliónov eur 

Hráč sa spoľahol na náhodný výber čísel a jeho stávka pritom obsahovala len jeden tip s číslami 5, 11, 35, 44, 50 a s powerballovými číslami 4 a 10,“ povedal hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Rastislav Čépe pre televíziu Markíza

zdroj: Screenshot Eurojackpot Slovensko

Výherca má 35 dní na to, aby sa prihlásil

Slovenský výherca Eurojackpotu má 35 dní na to, aby sa o svoju výhru prihlásil. TASR o tom onformovala hovorkyňa spoločnosti Tipos Ivana Skokanová. Zároveň deklarovala, že identita výhercu nebude zverejnená a celý proces prebehne v prísnom utajení.

Výhercovi sa 35 kalendárnych dní na prihlásenie začalo odpočítavať 16. októbra. V tom čase sa musí prihlásiť do spoločnosti, kde ho budú inštruovať o ďalšom procese.

Nemusí mať strach, že by sa to o ňom rýchlo rozkríklo. Tipos má prísne štandardy kontaktu s výhercami. O celom procese bude informovaný len minimálny a nevyhnutný počet zamestnancov tak, aby sa zabránilo úniku informácií,“ priblížila Skokanová.

Výherca si musí pripraviť občiansky preukaz a potvrdenie o uzatvorení stávky, ktoré sa overí. Ak bude overenie úspešné, spoločnosť mu potom prevedie sumu na jeden alebo viacero bankových účtov v plnej výške.

Treba zdôrazniť, že výhry od Tiposu sa nezdaňujú,“ podotkla hovorkyňa.

Zdroje: TV Markíza, TASR

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech