Manévre na policajnej inšpekcii: Pri akcii „KLIENT“ zatkli sedem ľudí vrátane štyroch policajtov

  • Pred budovou Policajnej Inšpekcie je aktuálne minimálne 8 hliadok
  • Muži zákona sa nachádzajú v útrobách budovy, zatýkajú aj vlastných
Policajné autá Policajná inšpekcia zásah
Startitup/Ivan Mego
  • Pred budovou Policajnej Inšpekcie je aktuálne minimálne 8 hliadok
  • Muži zákona sa nachádzajú v útrobách budovy, zatýkajú aj vlastných

Pred budovou Úradu inšpekčnej služby v Bratislave v Ružinove je aktuálne minimálne 8 hliadok áut pohotovostnej motorizovanej jednotky. Pred objektom stoja policajti, ostatní muži sa aktuálne nachádzajú v útrobách policajnej inšpekcie. Čo presne sa deje, zisťujeme. Na mieste je reportér Startitup Ivan Mego.

Akciu s krycím názvom KLIENT spustili príslušníci Úradu inšpekčnej služby skorých ranných hodinách na viacerých miestach v Bratislave. Muži maskovaní kuklami rozbehli veľké zatýkanie. Dôvodom bola korupcia, ktorú podľa obvinenia páchali príslušníci Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave. V putách skončili policajti, ale aj civilní zamestnanci dopravnej polície. Sú medzi nimi muž aj ženy.

Podľa vyjadrení hovorkyne Úradu inšpekčnej služby Andrey Dobiášovej ide o akciu s názvom KLIENT. „Policajti Úradu inšpekčnej služby od ranných hodín vykonávajú policajnú akciu s názvom KLIENT. Vo veci vyšetrovateľ obvinil a zadržal 7 osôb, a to 4 policajtov a 3 civilné osoby. Stíhaní sú za trestné činy podplácania, resp. zneužívania právomoci verejného činiteľa a prijímania úplatku. Vzhľadom na aktuálne prebiehajúce procesné úkony nie je možné k veci poskytnúť žiadne ďalšie informácie.“

Správu aktualizujeme.

Najnovšie videá

Trendové videá