Marek Bakajsa priniesol na Slovensko námornícky hit leta 2017

  • Slovenská značka Karl Jetting je skvelým príkladom toho, že prosperujúci biznis sa dá postaviť aj na drobnostiach, ak je ich hlavným atribútom kvalita spojená s originalitou.
k1
Marek Bakajsa
  • Slovenská značka Karl Jetting je skvelým príkladom toho, že prosperujúci biznis sa dá postaviť aj na drobnostiach, ak je ich hlavným atribútom kvalita spojená s originalitou.

Značka Karl Jetting vznikla ako pocta rovnomennému bratislavskému námorníkovi. Cieľom tímu stojaceho za touto značkou je prinášať najlepšie produkty, ktorým oni sami veria natoľko, že ich sami nosia.

Karl Jetting prináša na Slovensko prémiové námornícke náramky v najvyššej kvalite – kotvy z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa používa aj na lodiach, nylonové šnúrky na náramky z Nemecka, kožené šnúrky z Talianska a to všetko kompletizované na Slovensku so značkou Made in Slovakia.

foto:Marek Bakajsa

Predsa len, námornícke náramky by mali niečo vydržať – náramky sú prakticky nezničiteľné – môžeš ich nosiť do morskej vody, pri športovaní a nevadí im ani sprchovanie.

„Kolekcia námorníckych náramkov od Karl Jetting prináša kvalitu, za ktorou si stojíme.“


Prečo práve biznis s náramkami?

Marek Bakajsa už pár rokov prevádzkuje e-shop s pánskymi módnymi doplnkami pickle.sk. Za tento čas pochopil, po čom  sa na Slovenskom trhu v jeho segmente len tak zapráši. Pánske náramky zažívajú v dnešnej dobe takú malú renesanciu – nosia sa výrazne farebné, rôzne sa kombinujú, či dopĺňajú s hodinkami.

foto:Marek Bakajsa

„Vždy sme predávali len veci, ktorým sami veríme a ktoré sa nám páčia. Či už to sú ponožky Happy Socks, ruksaky Herschel Supply, alebo náramky od iných značiek. Pri návšteve New Yorku som však spoznal námornícke náramky, ktoré som sa rozhodol priniesť aj na Slovensko. Vždy som túžil mať niečo vlastné, s čím sa viem na 100% stotožniť.“

foto:Marek Bakajsa

Pravda je taká, že práve náramky patria medzi jeden z najvďačnejších doplnkov na výrobu. Existuje ich nespočetné množstvo a dajú sa vyrobiť doslova na kolene za pár minút.

Marek sa však rozhodol ísť nekompromisnou cestou kvality, ktorá sa nedá len tak okopírovať. Avšak nie vždy je to ľahká cesta a už sa im to aj vypomstilo. Na našom trhu nevedeli nájsť nikoho, kto by im oceľové kotvy vygravíroval.

foto:Marek Bakajsa

Karl Jetting má v pláne každý rok priniesť jednu novú kolekciu spolu so zaujímavou novinkou. Momentálne pracujú na novej kolekcii a už na Vianoce by chceli priniesť aj vlastné hodinky.

foto:Marek Bakajsa

Ak teda hľadáš náramok, ktorý nebude mať na ruke nikto iný – zastavte sa v ich obchode v Bratislave na Karadžčovej 57, kde si môžeš vybrať z vyše 300 kombinácií náramkov Karl Jetting.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech