Martin Daňo alias „Čivava“ dostal po prstoch. NAKA ho obvinila za útoky na Sajfu a jeho manželku Veroniku

  • NAKA obvinila aktivistu a youtubera z výtržníctva
  • Môžu mu hroziť 3 roky vo väzení
Martin Daňo
TASR/Michal Svítok
  • NAKA obvinila aktivistu a youtubera z výtržníctva
  • Môžu mu hroziť 3 roky vo väzení

Podľa aktuálnych informácií obvinila Národná kriminálna agentúra (NAKA) aktivistu a youtubera Martina Daňa z výtržníctva voči obľúbenému moderátorskému páru.

Kontroverzné video, v ktorom verbálne útočí na Mateja Cifru, známeho ako Sajfa, a Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú, už zmazal. Uverejnené bolo v roku 2019. Ostrihoňovú mal urážať pre jej vzhľad a Sajfu zase z toho, že je „zlatokop“. Pár naňho preto podal trestné oznámenie, informujú Aktuality.

Daňo sa sťažuje na neskorú reakciu

Napriek obvineniu NAKA aktivista na Facebooku tvrdí, že nechápe, že prišlo až po dvoch rokoch, od kedy mali prípad vyšetrovatelia „na stole“.

NAKA dva roky čakala a znova ma obvinila. Fico, Kiska a ďalší povedali, že sa necítia byť mojou činnosťou poškodení, tak mi naložili ďalších: teraz Sajfu a manželku Veroniku. Prečo? Naviac, video zmizlo z webu pár dní po jeho odvysielaní a kariéra Sajfu a manželky len rastie a rastie. Ako som ich poškodil? Nijak. Lebo NAKA nerieši ohováranie, ale údajne hrubé výrazy a neprimeranú kritiku/môj úsudok. Takže tak!

Dodáva, že mal zakázané vysielať dva roky, čo je podľa jeho slov nezákonné, no napriek tomu asi nezáleží na tom, čo robí, respektíve nerobí, obhajuje sa na sociálnej sieti.

Zdroje: Aktuality, facebook/Martin Dano

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie