Martina pečie originálne zákusky v tvare ruží, Slováci jej umenie zbožňujú

  • Cupcake Roses má nové priestory, receptúry aj zamestnancov
  • Podľa majiteľky uspeli vďaka pedantnému spracovaniu a prístupom k zákazníkom
  • Do budúcna sa možno dočkáme aj ich vlastnej prevádzky
Cupcake Roses
Cupcake Roses
  • Cupcake Roses má nové priestory, receptúry aj zamestnancov
  • Podľa majiteľky uspeli vďaka pedantnému spracovaniu a prístupom k zákazníkom
  • Do budúcna sa možno dočkáme aj ich vlastnej prevádzky

Pred takmer dvomi rokmi sme ti priniesli rozhovor so šikovnou mladou Slovenkou Martinou Hankerovou. Práca v advokátskej kancelárii ju nenapĺňala, a tak sa rozhodla robiť to, čo ju naozaj baví už detstva. Založila si vlastný biznis CupCake Roses, vďaka ktorému dnes pečie cupcaky v tvare ruží. Zákazníci si jej cukrárenské umenie veľmi rýchlo zamilovali a cupcakom a tortám z Martininej kuchyne sa darí.

Odvtedy si našla malá cukrárenská výrobňa nové priestory aj kúsky, aké Martine uľahčujú prácu. Okrem toho ponuku obohatila o nové príchute a receptúry a biznis sa snaží neustála rozvíjať. Podľa jej slov totiž neznáša stagnovanie a robí všetko preto, aby prichádzala s novými alternatívami. Do kuchyne jej pribudli dve nové kolegyne a stále hľadá ďalšie posily.

zdroj: Cupcake Roses

Milujem prinášať na trh niečo zaujímavé a zároveň dokonalé. Som skutočný pedant a všetko musí byť presne také, ako sú u nás naši zákazníci zvyknutí. Výrobňu neopustí nič, s čím nie som na 100% spokojná. Ak je priestor, radi sa zúčastňujeme rôznych akcií, kde sa objavíme s našim sladkým stánkom. Prednedávnom sme boli súčasťou detského rybárskeho preteku na Rybníku Rača, ktorý je známy svojím športovým rybolovom a úžasným oddychom v Bratislave. Prekrásne miesto nie len pre rybárov,“ prezradila Martina pre Startitup.

Na konto jej pribudli ako noví, tak aj stáli zákazníci, ktorí ju považujú už takmer ich „osobnú“ cukrárku. Hoci podnikateľka priznala, že premýšľa nad spoluprácou s kaviarňou, kde by jej kúsky mali byť dostupné priamo na mieste, zatiaľ si jej produkty môžu objednať iba online, alebo vyzdvihnúť priamo na adrese výrobne. Tá sa nachádza v bratislavských Vajnoroch na Roľníckej 126. Do budúcna sa možno k výrobni pridruží aj vlastná prevádzka, Martina sa zmenám určite nebráni.

zdroj: Cupcake Roses

I keď je v Bratislave konkurencia veľká a mnoho ľudí dnes už pečie a predáva kvalitné domáce koláče, Cupcake Roses sa podľa ich majiteľky odlišujú najmä prístupom a celkovým spracovaním. Náš cake pops musí byť guľatý, ružička a tulipánik krásna, torta pekne v pravom uhle zarovnaná, príchuť svieža a krémová, škatuľka zaviazaná stužkou, ktorá ladí s produktom…všetko pekné, čisté, úhľadné,“ vysvetlila.

zdroj: Cupcake Roses

Martina hľadá inšpiráciu hlavne v zahraničí a experimentovaním. Skúša nové receptúry, ktoré potom prináša na Slovensko v podobe originálnych koláčikov. Hoci má objednávok mnoho, s tímom šikovných kolegov zvláda všetky objednávky v termíne. Finálna cena je individuálna a závisí od toho, aké suroviny musí na vytvorenie zákuskov použiť, aj od toho, koľko práce si vyžadujú. „Pre každý týždeň si pripravujeme harmonogram práce, aby sme vedeli ustáť všetky objednávky a každý si prišiel pre svoj dokonalý kúsok. Málokedy musíme objednávku odmietnuť, a to naozaj len vtedy, ak ide o krkolomné termíny a mohli by ohroziť už objednané tortičky a koláčiky.“

So zákazníkmi komunikuje prioritne cez Instagram alebo prostredníctvom webov stránky.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech