Marvelovky a Star Wars filmy budú exkluzivitou pre novú streamovaciu službu Disney. Dokáže poraziť Netflix?

  • O pár rokov vznikne pre Marvel a Star Wars filmy nové miestečko, kde ich budú môcť ľudia sledovať. Kam si to namieria po zmiznutí z Netflixu?
sqsxx
Disney
  • O pár rokov vznikne pre Marvel a Star Wars filmy nové miestečko, kde ich budú môcť ľudia sledovať. Kam si to namieria po zmiznutí z Netflixu?

Disney ešte minulý mesiac oznámilo, že v roku 2019 plánuje spustiť vlastnú streamovaciu službu, ktorá bude zameraná na seriály a filmy štúdia. V tom čase ešte ale nebolo rozhodnuté, o aký konkrétny obsah pôjde. Mohli to byť všetky filmy alebo obsah určený pre mladších divákov, ako napríklad Disney Channel a Pixar. Avšak štúdio už prišlo s rozhodnutím.

Foto: Disney

Do novej streamovacej služby zamieria filmy od Marvelu a Disney exkluzívne po odvysielaní v kinách. Podľa výkonného riaditeľa spoločnosti, Boba Igera, plánujú službu spustiť vo veľkom a ponúkať cez ňu ten najhorúcejší obsah. Kým doteraz boli dané filmy streamované cez známy Netflix, po roku 2019 ich v ňom už zrejme nenájdeme. Netflix však situáciu upokojuje tvrdením, že so spoločnosťou Walt Disney bude stále v mnohých smeroch spolupracovať.

Na rozprávanie o detailoch či cenách stremovacej služby je však ešte priskoro. Iger nad nimi plánuje premýšľať v najbližších mesiacoch. Koniec koncov, služba bude spustená až v roku 2019, takže Disney má na premýšľanie stále dostatok času.

Foto: fontech.sk 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech