Akcelerátor pre startupy a začínajúcich podnikateľov štartuje už v apríli!

  • Projekt #accacelife akcelerátor je určený pre začínajúcich podnikateľov
  • Organizátori projektu sa rozhodli pre jeho realizáciu v online priestore
Projekt accacelife
  • Projekt #accacelife akcelerátor je určený pre začínajúcich podnikateľov
  • Organizátori projektu sa rozhodli pre jeho realizáciu v online priestore

Občianske združenie #accacelife aj tento rok organizuje akceleračný program pre startupy a začínajúcich podnikateľov. V dôsledku pandémie však bude prebiehať online a účastníkom ponúkne široké spektrum tém od financovania podnikania, cez daňové a právne poradenstvo, až po marketing.

Aj počas pandémie sa nápady rodili

Pilotný ročník #accacelife akcelerátora prebiehal koncom roka 2019. Napriek nepriaznivej situácií sa organizátori v spolupráci s CESAwards Slovakia rozhodli zorganizovať jeho pokračovanie – tentokrát však v online priestore.

„Veľa dobrých nápadov sa zrodilo v čase krízy. Práve preto chceme dať priestor startupistom a začínajúcim podnikateľom rozvíjať svoje nápady ďalej aj počas tohto obdobia. Sme radi, že im v tom vieme pomôcť,“ hovorí Peter Pašek, zakladateľ občianskeho združenia #accacelife a Managing Director & Partner spoločnosti Accace Slovensko.

Od vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice uplynuli 3 roky. Objednávatelia spravodlivosti stále unikajú

Prihlásiť sa môžeš do 21. marca

Účastníkom sa počas intenzívnych štyroch týždňov budú venovať odborníci na PR a marketing, transakčné, daňové aj právne poradenstvo. Okrem online prednášok, počas ktorých poskytnú svoje cenné know-how, budú mať účastníci k dispozícií aj mentoring.

Prihlasovanie prebieha do 21. marca a samotný program pre vybrané startupy začína od 13. apríla. 21.3. zas prebehne uzavretie, výber a následné skontaktovanie 15 startupov a podnikateľov, ktoré dostanú vstupenku do #accacelife akcelerátora.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa #accacelife (@accacelife)

Programom sa vzdelávanie nekončí

Ako sme už uviedli, nádejní podnikatelia budú môcť cenné rady nasávať od mentorov, ktorý sú súčasťou projektu. Jedným z nich bude aj zakladateľ značky Dedoles – Jaroslav Chrapko, ktorý sa dostal aj do rebríčka ankety Forbes 30 pod 30.

Mentoring však nie je jediným lákadlom. „Okrem víťaza, ktorý získa hodnotnú cenu, pomôžeme s nájdením kapitálu, nastavíme marketingovú stratégiu, zviditeľníme tvoj startup v médiách a mnoho ďalšieho,“ uvádzajú.

Ako oni sami tvrdia, celý projektom však vzdelávanie nekončí: „Aj po skončení samotného akceleračného programu ťa budeme pozývať na odborné webináre, ktorých sa budeš môcť bezplatne zúčastniť.“

Zdroj: accacelife.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK