McDonald’s hľadá nové posily. Naučí ťa, ako rozbehnúť vlastnú reštauráciu

  • McDonald's hľadá nových zamestnancov
  • Už 19. septembra bude vo všetkých reštauráciách na Slovensku a v Čechách po prvýkrát v histórii Deň pracovných príležitostí
  • Prácou vo fastfoode sa začal písať aj úspešný príbeh majiteľov slávnych pozlátených oblúkov
mc donalds
unsplash/McDonald´s
  • McDonald's hľadá nových zamestnancov
  • Už 19. septembra bude vo všetkých reštauráciách na Slovensku a v Čechách po prvýkrát v histórii Deň pracovných príležitostí
  • Prácou vo fastfoode sa začal písať aj úspešný príbeh majiteľov slávnych pozlátených oblúkov

Spoločnosť McDonald’s na Slovensku aktuálne zamestnáva takmer 2 300 ľudí. Podľa doterajších štatistík majú najväčší záujem o prácu v tejto sieti reštaurácií najmä mladí ľudia vo veku 16 až 20 rokov. V Mekáči ich pracuje až 43 %.

„Reštaurácie McDonald’s bývajú pre veľa mladých ľudí prvá pracovná skúsenosť. Znamená to, že ich systematicky učíme zodpovednému prístupu voči ostatným kolegom. Okrem toho získavajú potrebné komunikačné zručnosti so zákazníkmi, cenné skúsenosti v oblasti vedenia ľudí a potrebnej tímovej spolupráce. Svoju významnú rolu má pre nich aj motivácia, pretože si uvedomujeme, že to najcennejšie, čo v McDonald´s máme, sú naši ľudia,“ hovorí o získavaní pracovných zručností Adriana Boháčová, HR manažérka McDonald´s Slovensko.

Ak máš záujem o prácu pre fastfoodový reťazec navštív 19. septembra ich pobočky. V každej prevádzke na Slovensku aj v Česku bude Deň pracovných príležitostí. Dozvieš sa, aké zručnosti získajú zamestnanci McDonald’s a priblížia ti príležitosti, vďaka ktorým môžeš kariérne rásť. Všetko, čo sa v Mekáči naučíš budeš vedieť následne zhodnotiť vo svojom profesionálnom i osobnom živote.

Reťazec ti sľubuje aj flexibilný pracovný čas. Ten oceníš nie len ako študent, ale napríklad aj ako mamička na rodičovskej dovolenke. Flexibilne si môžeš prácu rozdeliť medzi starostlivosť o dieťa a zárobky.

View this post on Instagram

Big Mac alebo McRoyal? Čo napĺňa teba? 🤔

A post shared by McDonald's Slovensko (@mcdonalds.sk) on

Nábor bude sprevádzať kampaň

Nábor bude sprevádzať aj vizuálna kampaň, ktorú bude McDonald’s komunikovať nielen priamo v reštauráciách, ale aj na sociálnych sieťach a v médiách v priebehu septembra. Na Slovensku ju budú dopĺňať aj série príbehov úspešných zamestnancov. „Svoje príbehy vyrozprávajú naši súčasní i bývalí zamestnanci, ktorí v McDonald’s začínali a niektorí dnes pôsobia v manažmente veľkých spoločností alebo riadia vlastné firmy. Rozprávajú o tom, ako im skúsenosti získané v McDonald´s pomohli v ich ďalšom smerovaní,“ dodáva ku kampani Lucia Poláčeková, PR Supervízor McDonald´s Slovensko.

Kto je za príbehom McDonald’s?

Richard a Maurice McDonald sú bratia, ktorí svoje priezvisko prenechali úspešnému rodinnému biznisu. V 40-tych rokoch minulého storočia vymysleli niečo, čo spôsobilo revolúciu nielen v stravovaní, ale najmä v príprave jedla. Ich prepracovaný systém, ktorý zrýchlil a zefektívnil výrobu, je dnes jedným z najpopulárnejších na celom svete. Bratia si ho nechali dokonca patentovať. Toto je jeden z doposiaľ najúspešnejších biznis príbehov.

Zdroj: TS McDonald´s

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech