McDonald’s otvoril novú trojposchodovú prevádzku s obsluhou

  • Nová pobočka slávneho fast foodového reťazca sa nachádza na Times Square v New Yorku
  • Navštíviť ju môže až 173 zákazníkov naraz
  • Do roku 2020 plánuje firma veľké zmeny
unsplash.com
unsplash.com
  • Nová pobočka slávneho fast foodového reťazca sa nachádza na Times Square v New Yorku
  • Navštíviť ju môže až 173 zákazníkov naraz
  • Do roku 2020 plánuje firma veľké zmeny

Zabudni na klasický mekáč o rozlohe pár metrov štvorcových a samoobsluhou. Sieť rýchleho občerstvenia vo štvrtok slávnostne otvorila novú prevádzku na Times Square v New Yorku a ide o naozaj revolučnú podobu McDonald’s. 3-poschodová budova dokáže ponúknuť sedenie pre 173 zákazníkov a objednávky zefektívni 18 digitálnymi kioskami. Navyše ti jedlo prinesie obsluha priamo ku stolu a pokiaľ by si si chcel ku svojej porcii ešte pridať niečo extra, na druhom poschodí sa bude nachádzať špeciálny kiosk práve pre takéto prípady.

Prevádzku navrhli Landini Associates a Progressive AE a má byť ukážkou najnovších vylepšení, aké firma plánuje priniesť svojim zákazníkom. Od 5. júna bude po limitovaný čas exkluzívne predávať špeciality z celého sveta, a to napríklad rajčinovo-mozzarelový kurací sendvič, syrovo-slaninové hranolčeky či Grand McExtreme slaninový burger.

McDonald’s má už na Times Square dve prevádzky, aj napriek tomu sa však vedenie firmy rozhodlo pre túto lokalitu znova. „S renováciou reštaurácie sa naše jedlo nachádza priamo v epicentre kultúr, akým je New York, v krásnych dizajnových priestoroch, ktoré môžu byť replikované po celej krajine. Je to dokonalé umiestnenie našich výrobkov a jeho efekt určite pocítime vo všetkých štátoch.“ vyjadril sa Chris Kempczinski šéf McDonald’s v USA pre Dailymail.

Kempczinski zároveň priznal, že má s firmou veľké plány do budúcna a do roku 2020 chystá hneď niekoľko zmien. Podľa jeho slov prinesie väčšiu a odvážnejšiu víziu.

Zdroj: Dailymail, TheSun

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK